Streda, 1. december 2021. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Brutálna PREMENA slovenskej krásky: Radikálna zmena účesu... Z princeznej je SEXI DIVOŽIENKA!

Xénia Gregušová
Xénia Gregušová
Zdroj: Instagram
14.10.2021 12:01

BRATISLAVA - Xénia Gregušová je finalistkou Miss Universe z roku 2018 a zároveň aj víťazkou poslednej série markizáckej šou Farma. Pôvabná dvadsiatnička na verejnosť pôsobí mimoriadne sympaticky a vždy bola skôr nežnou kvetinkou ako rebelkou. Až doteraz!


Xénia počas svojej účasti na Miss aj na Farme vystupovala mimoriadne skromne a pokorne. Hoci je krásna a určite by pomotala hlavu mnohým mužom, hľadí len na toho svojho a nepatrí k typom, ktoré by na seba potrebovali upriamovať pozornosť škandálmi, vulgárnym správaním či provokatívnymi outfitmi. Za obdobie, odkedy sa zviditeľnila v šoubiznise, je však predsa len o čosi odvážnejšia. 

Xénia Gregušová v čase,kedy súťažila na markizáckej Farme
Brutálna PREMENA slovenskej krásky:
Zdroj: Tv Markíza

Aktuálne sa dokonca odhodlala na poriadne výraznú zmenu účesu. Na hlave si nechala vytvoriť afro copíky. A hoci by si človek povedal, že takéto niečo nie je pre každého, dnes už vám vie šikovný hairstylista vytvoriť náplet, ktorý si môžete dať v prípade potreby dole, potom opäť nechať nasadiť a nevytrhá vám polovicu vašich vlasov.

No a Xénia sa zverila do rúk najznámejšej bratislavskej braiderke Sandre Chovancovej, za ktorou kvôli tejto premene prišla dokonca až zo Žiliny. Pozrite sa, ako sa z nežnej krásky stala rebelská dračica! 


Galéria

Xénia Gregušová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články