Pondelok, 3. október 2022. Meniny má Stela, zajtra František.

V Markizáckej šou zamiešali karty: Poslali tam nových MUŽOV... FOTO Fúúú, to sú SEXI DVOJIČKY!

Galéria fotiek (3)
Zdroj: pixabay.com

BRATISLAVA - Diváci šou Love Island sa včera dočkali poriadneho šoku. Potom, čo do vily zavítali dve české krásky Nikol a Mirka, bolo zrejmé, že do hry onedlho prídu aj noví muži, aby sa počty vyrovnali. Toto ale nečakal nikto!


Na rande s novým neznámym vyslali Aichu, ktorá je teraz jedinou single ženou. Jej partera jej totiž ukradla nová súťažiaca Mirka. Exotická kráska dostala pokyn, aby na rande s novým mužom vzala ešte jednu kočku.  A preto nikoho neprekvapilo, keď vybrala práve Mirku - chcela jej dať možnosť "zakukať" sa do niekoho iného. 

Dievčatá absolvovali svoje stretnutia oddelene. A keď sa vrátili z rande a ostatní sa vypytovali, ako noví chlapci vyzerajú, Aichu zarazil Mirkin opis. „Blond vlasy, zelené oči vyšportované telo a hovorí slovensky," opisovala tanečnica a modelka. „Počkaj, veď ty hovoríš o tom mojom," čudovala sa Aicha. 

No a potom to prišlo a záhada sa rozlúskla. Do vily prišli noví muži, ktorí vyzerali ako jeden. Daniel a Samuel, ktorí pochádzajú zo Slovenska, no už nejaký čas žijú v Dánsku. Aha na nich! 

V Markizáckej šou zamiešali
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Tv Markíza

V Markizáckej šou zamiešali
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Tv Markíza

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články