Pondelok, 29. november 2021. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

FOTO Čekovský tajil štvrté dieťa: Syn má už rok… TOTO je on?!

Marián Čekovský si informáciu, že je štvornásobný otec, nechával pre seba.
Marián Čekovský si informáciu, že je štvornásobný otec, nechával pre seba.
Zdroj: TV MARKÍZA
18.09.2021 06:00

BRATISLAVA - O porotcovi SuperStar Mariánovi Čekovskom bolo doposiaľ známe, že má len tri deti - dve dcéry a jedného syna. Nedávno sa však pre českú Novu preriekol, že má ďalšieho syna... Darilo sa mu ho tajiť takmer rok. Toto je jeho najmladší chlapec?!


Marián Čekovský je na televíznych obrazovkách prakticky stále. Keď práve neháda v jojkárskej šou Inkognito, tak hodnotí spevákov v markizáckej šou SuperStar či zabáva deti v detských programoch na verejnoprávnej RTVS. Aktuálne však svoje piesne pre najmenších môže testovať aj u seba doma. 

Hudobníkovi sa totiž takmer rok darilo tajiť, že sa z neho stal už štvornásobný otec. K dvom dcéram Hannah a Sofii z prvého manželstva a synovi Alexejovi Marianovi, ktorého má so speváčkou Natašou Džunkovou, pribudol ďalší chlapec. Priznal to pred časom pre týždenník Šarm. 

„Áno, mám štyri deti - dve dcéry a dvoch synov. Synček, ktorý sa nám narodil vlani, sa volá Nikolaj a je to krásne dieťatko,“ prezradil hrdý otecko Čekovský. V týchto dňoch dokonca zavesil na Instagram aj fotku malého chlapca. Síce bez popisu, no zdá sa, že je to spomínaný Nikolaj - veď pozrite, ako sa na Čekyho podobá!

FOTO Čekovský tajil štvrté
Zdroj: Instagram M.Č.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Marián Čekovský si informáciu, Marián Čekovský

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články