Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Sexbomba z JOJ-ky na pikantnom webe: Toto HOLÉ VIDEO poslala záujemcovi... Za peniaze?!

Erotické VIDEO slovenskej sexbomby!
Erotické VIDEO slovenskej sexbomby!
Zdroj: Instagram L.J.
04.05.2021 05:45

BRATISLAVA - Slovenská sexica Lucia Javorčeková sa kedysi objavila v seriáli Panelák, ale vo svete sa jej darí viac, ako na domácej pôjde. Je známa predovšetkým tým, že fotí akty a stala sa zrejme prvou Slovenkou, ktorej sa na Instagrame podarilo prekročiť hranicu dnes už 2 miliónov sledovateľov.


Keď príde na Luciu reč alebo si niekto prezrie jej príspevky na Instagrame, nikoho neprekvapí, že na väčšine z nich sa hrdo pýši svojimi krivkami. Nahá sa fotila už neraz, no to, čo robí aktuálne, je už úplne iná káva. Sexi mamička sa totiž už nejaký čas objavuje na webe Onlyfans. 

UPOZORENIE: Video obsahuje NAHOTU, nie je vhodné pre čitateľov do 18rokov!

Ten je známy pikantnými profilmi, pričom si tam účet založilo aj obrovské množstvo herečiek z filmov pre dospelých a žien, ktoré sa venujú erotike. Za sledovanie profilu a exkluzívnych príspevkov si človek musí buď zaplatiť, alebo sú verejne prístupné. 

Profil si "otvorený" nechala aj Lucia. Lenže stránka funguje tak, že sledovateľ môže svoju hviezdu požiadať o "exkluzívny obsah", za ktorý si už treba priplatiť. Väčšinou ide o rôzne erotické videá či fotografie, pričom niektoré možno doslova označiť ako porno, keďže mnoho žien svojim obdivovateľom za peniaze posiela videá obsahujúce napríklad masturbáciu. 

Sexbomba z JOJ-ky na
Zdroj: Instagram L.J.

 

No a ako sa ukázalo, pikantný obsah na vyžiadanie zrejme posiela aj Javorčeková. Do redakcie sa nám totiž dostalo video z Onlyfans, na ktorom sa ochotne nakrúca úplne nahá. Jej sexi telo nezakrýva vôbec nič, keďže si v úvode stiahla nohavičky, takže adresát sa mohol pokochať výhľadom na jej nahý zadok, prsia... Viac uvidíte vo videu vyššie! 

Redakcia požiadala Luciu Javorčekovú o reakciu, do vydania článku však neodpovedala. 

Sexbomba z JOJ-ky na
Zdroj: Instagram L.J.


Galéria

Erotické VIDEO slovenskej sexbomby! Lucia Javorčeková Lucia Javorčeková Slovenka, ktorú sleduje vyše

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články