Nedeľa, 20. jún 2021. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Svadba na prvý pohľad neskončí: ZMENA plánu… Markíza predstaví ďalšie páry!

Markíza chce šou vysielať aj po skončení 2. série!
Markíza chce šou vysielať aj po skončení 2. série!
Zdroj: TV Markíza
21.04.2021 09:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Svadba na prvý pohľad sa teší veľkému úspechu u divákov. A televízia si to dobre uvedomuje. Preto sa rozhodla urobiť v veľkú zmenu plánu. Projekt mal totiž 30. apríla skončiť, ale... Záhorská Bystrica plánuje predstaviť ďalšie páry!


VIDEO: Pripomeňte si poslednú kauzu k markizáckej Svadby na prvý pohľad

Tisíce Slovákov si každý piatok večer sadá k televíznym obrazovkám, aby si pozreli zamilované príbehy párov v markizáckej reality šou Svadba na prvý pohľad. Projekt si našiel obrovské množstvo fanúšikov a Markíza o nich nemieni prísť. Preto sa rozhodla pre výraznú zmenu v pôvodných plánoch. 

Druhá séria Svadby na prvý pohľad mala skončiť už o dva týždne, v piatok 30. apríla. No a potom chcela televízia nasadiť na piatkové večery filmy. No dobré čísla sledovanosti ju presvedčili v tom, že s reality šou musí pokračovať ďalej. Plánuj tak nadviazať s príbehmi českých párov. 

Informuje o tom Mediaboom. Minulý rok totiž svoju verziu projektu priniesla aj česká Nova, ktorá ju odvysielala na jeseň. A dokonca im prinášala lepšie čísla, ako Slovákom. Markíza má k dispozícii 8 dielov, čiže šou nakoniec potiahne až do 25. júna. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Markíza chce šou vysielať

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články