Utorok, 21. september 2021. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Ďalšie rana pre prominentnú slovenskú famíliu: Najskôr rakovina, teraz ROZVOD!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
20.04.2021 00:00

BRATISLAVA - Aj oni majú svoje trápenia! Párov, ktoré sa po rokoch spolužitia rozhodnú pre ukončenie manželstva, je, zdá sa, stále viac. I náš šoubiznis je plný dvojíc, ktoré kedysi ohurovali harmóniou a idylkou, avšak partnerské problémy sa im prekonať nepodarilo. O rozvode sa aktuálne hovorí aj v súvislosti s prominentnou slovenskou famíliou, ktorá v minulosti čelila krutým ranám osudu...


Jarné Bratislavské módne dni boli poznačené značným škandálom. Súčasťou prehliadok boli totiž aj známe moletky, ktoré sa však v online zostrihu neobjavili. Podľa informácií zo zákulisia mala s nimi problém organizátorka podujatia - Mária Reháková. 


Škandál na Bratislavských módnych dňoch: XL modelky v šoku... Brutálne ich ponížili!

Detaily vylúčenia moletiek z BMD: Mária Reháková zazerala, jednu z nich vraj nazvala "toto"!


Reportáž zo spomínaného podujatia sa objavila aj v sobotňajšej Smotánke. Tam však ponížené moletky neriešili a upriamili pozornosť na to, že v úlohe modelky sa predviedla aj Rehákovej vnučka Viktória. 

Vnučka Márie Rehákovej - Viktória.
Ďalšie rana pre prominentnú
Zdroj: TV Markíza

V závere reportáže však odznela iná, pomerne prekvapivá, informácia. „Mladú Viki na prehliadke sprevádzala jej mamina - nevesta Rehákovcov - Monika. S manželom Jurajom sa síce rozvádzajú, ale aj napriek tomu sú vzťahy v rodine skvelé,” znel komentár v markizáckej Smotánke.

Monika Reháková bojovala s rakovinou, teraz sa rozvádza.
Ďalšie rana pre prominentnú
Zdroj: TV Markíza

O kríze vo vzťahu 39-ročnej Moniky a o 4 roky staršieho Juraja Reháka sa šepkalo už dávnejšie. Žiadosť o rozvod údajne podal syn Rehákovcov. Dvojica má spolu dve dcéry - Viktóriu a mladšiu Karolínu. 

Vyzerá to tak, že dvojica šance na záchranu rodiny už celkom vzdala. Sympatická Monika však zhruba pred piatimi rokmi zvádzala oveľa náročnejší boj. Lekári jej diagnostikovali zákernú rakovinu lymfatických uzlín.

Idylka vo vzťahu Moniky a Juraja Rehákovcov je minulosťou.
Bratislavský Bál 2015

Okrem Juraja majú Ladislav a Mária Rehákovci aj druhého syna Martina. Tomu sa v súkromí darí. Za manželku má známu fotografku Petru Ficovú, ktorá mu porodila dve dcérky a synčeka.


Galéria

Ilustračné foto Mária Reháková na BMD. Viktória Reháková sa predviedla Monika Reháková
Bratislavský Bál 2015 Monika Reháková.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO:

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články