Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Markizácka exfarmárka na klinike krásy: Poslali ju preč... Toto si chcela dať urobiť!

Jana Hrmová
Jana Hrmová
Zdroj: Instagram J.H.
02.03.2021 20:00

BRATISLAVA - Z bývalej farmárky Jany Hrmovej je teraz influencerka, ktorá sa na sieti Instagram venuje hlavne oblasti krásy. A tak sa po rokoch váhania rozhodla, že sa dá dokonca skrášliť na estetickej klinike. Tam však nepochodila.


Jana Hrmová ako influencerka radí ženám najmä v oblasti kozmetických produktov. Navyše ju baví hrať sa s farbičkami a na svojom Instagrame predvádza nezvyčajne farebné looky. 

Markizácka exfarmárka na klinike
Zdroj: Instagram JH

Lenže teraz sa rozhodla, že je načase zamieriť na kliniku krásy a nechať si odstrániť nedostatok, ktorý ju trápi už viac rokov. A to je druhá brada! 

Markizácka exfarmárka na klinike
Zdroj: Instagram JH

Lenže nepochodila! „Takže v piatok som vám spomínala, že dnes mám konzultáciu na liposukciu mojej druhej brady. Prosím pekne, celá konzultácia trvala 5 minút a doktor mi povedal, že mi to proste neurobí, lebo nie som vhodný kandidát a mohol by mi viac len uškodiť, že veď tam toho nie je dostatok, takže...” prezradila Jana, ktorej lekár odporučil menej invazívne zákroky.

Tie sa jej však nepozdávajú, a tak je z celej situácie nešťastná. „Ja som sa xy rokov odhodlávala na to a teraz, keď sa odhodlám, tak mi povedia, že nie som vhodný kandidát? Fakt som sklamaná. Odhodlala som sa a nakoniec nič z toho,” vyplakávala Hrmová. Nuž, ale podľa názoru odborníka žiadny chirurgický zákrok evidentne nepotrebuje... 

Markizácka exfarmárka na klinike
Zdroj: Instagram JH


Galéria

Jana Hrmová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články