Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Škandalózna Češka z Výmeny manželiek: Muža vymenila za vraha… A už sa zaňho aj vydala!

Lucie z Výmeny manželiek sa vydala za usvedčeného vraha.
Lucie z Výmeny manželiek sa vydala za usvedčeného vraha.
Zdroj: TV Nova
02.03.2021 12:01

PRAHA - Ešte v januári sme na Topkách informovali o škandalóznej Výmene manželiek. Účinkujúca Lucia stihla svojho manžela vymeniť za usvedčeného vraha Michala, ktorý sa po odvysielaní vyhrážal všetkým kritikom. No a zdá sa, že kontroverzná dvojica sa naozaj našla... Už sa totiž stihli aj zobrať!


Výmena manželiek v roku 2021 odštartovala u našich západných susedov naozaj zhurta. Jedna z manželiek totiž pred kamerami predviedla, že výchovu svojich 4 potomkov úplne nezvládla. Luciine deti nemali ani základné hygienické návyky.


Škandalózna Výmena manželiek u Čechov: Manžela vymenila za vraha... Ten sa po odvysielaní všetkým vyhráža!


Nedávno epizódu s kontroverznou Luciou odvysielala aj slovenská Markíza. Teatrálne výstupy vymenenej manželky sa okamžite stali hitom medzi Slovákmi, ktorí ich začali šíriť na sociálnych sieťach. No štvornásobná mamička neprestáva šokovať ani po odvysielaní šou.

Lucie povedala áno svojmu priateľovi, usvedčenému vrahovi Michalovi.
Škandalózna Češka z Výmeny
Zdroj: Tik Tok

Ešte v januári sme na Topkách informovali, že Lucie svojho manžela opustila a aktuálne žije s usvedčeným vrahom Michalom, s ktorým vychováva aj svoje 4 deti. Dvojica už vtedy plánovala svadbu a dokonca sa pokúšala o ďalšieho potomka. No a jedno z toho už stihli aj zrealizovať. 

Prepieraná Češka a Michal, ktorý bol v minulosti odsúdený za vraždu na 12 rokov väzenia, si v uplynulých dňoch stihli povedať svoje áno. Pochválili sa tým na sociálnych sieťach. Na Tik Tiku zverejnili aj zábery z obradu. Pozrite, ako Lucie vyzerala ako nevesta!

Škandalózna Češka z Výmeny
Zdroj: Tik Tok

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lucie z Výmeny manželiek

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články