Piatok, 14. máj 2021. Meniny má Bonifác, zajtra Žofia.

VyVolená Linda ich opäť vyvalila: Pozor, bradavka!

Linda Drevenková kedysi a dnes
Linda Drevenková kedysi a dnes
Zdroj: Tv Joj a Instagram LD
03.09.2020 13:30

NOVÉ ZÁMKY - Už je to 15 rokov, čo Linda Drevenková vyhrala šou Vyvolení. Pred kamerami sa nehanbila premávať ani úplne holá, na sociálnych sieťach je však nahota zakázaná. Vyplastikovaná Novozámčanka však na najnovších snímkach vyvalila svoje prednosti a spod sieťky vykukla aj bradavka!


Linda vo VyVolených ukázala, že naozaj nie je hanblivka. A v podobnom trende pokračuje aj na sociálnych sieťach, hoci je tam úplná nahota neprípustná. „Moju šušu*u a riť ste pozerali každý deň, pri čúraní ste ma sledovali a teraz je toto prehnané?” reagovala pred pár rokmi na Facebooku na svoje eroticky pôsobiace snímky, ktoré sa niektorým ľuďom nepozdávali.

VyVolená Linda ich opäť
Zdroj: TV JOJ

VyVolená Linda ich opäť
Zdroj: TV JOJ

Od čias VyVolených sa však Linda aj dosť zmenila. Na obdiv ž vystavuje oveľa väčšie prsia. Operáciu podstúpila na jar 2015. Ako vtedy prezradila jej sestra, Linda si nechala implantovať silikóny s objemom 600 mililitrov. 

 

A občas proste neodolá túžbe poriadne sa nimi pochváliť – či už v hlbokom výstrihu alebo v priesvitnom oblečení. Najnovšie stavila na top pripomínajúci sieťku, do ktorej sa jej "zamotala" aj neposlušná bradavka, ktorá tak vykukla možno aj neplánovane na svetlo sveta... 

VyVolená Linda ich opäť
Zdroj: Instagram LD


Galéria

Linda Drevenková kedysi a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články