Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Spomínate si na Dalibora Slepčíka zo Superstar? Na sladkého chlapčeka zabudnite... TAKTO dnes vyzerá!

Dalibor Slepčík od Superstar vyrástol.
Dalibor Slepčík od Superstar vyrástol.
Zdroj: Tv Nova
21.04.2020 09:00

ÚSTÍ NAD LABEM - V roku 2015 sa do speváckej súťaže Superstar prihlásil mladučký a roztomilý Dalibor Slepčík (20). Porotu očaril a poslali ho ďalej. Napokon sa sladký Dalík, ktorý roztápal srdcia mnohých dievčat, prebojoval až na štvrté miesto vo finále. Na plachého chlapčeka ale zabudnite, za 5 rokov poriadne vyrástol!


Síce v roku 2015 vyhrala Superstar Emma Drobná, no ani Dalibor Slepčík nepatrí k tým, na ktorých by sa zabudlo. Možno preto, že lámal dievčenské srdcia ako sladký cukríček, možno preto, že do finálovej zostavy sa mu podarilo prebojovať so sestrou Sabínou.

Dalibor Slepčík si v roku 2015 v Superstar omotal svojím zjavom okolo prsta snáď každé mladé dievča.
Spomínate si na Dalibora
Zdroj: Tv Nova

Porotkyňu Martu Jandovú na kastingu zaujal svojou nevinnosťou, sladkým zjavom a spevom jej privodil zimomriavky. Napokon ho poslali ďalej a rodák z Ústí nad Labem sa prebojoval až na štvrtú priečku vo finálovej zostave. Vtedy boli do neho zbláznené mladé baby a jeho rozkošný úsmev roztápal tínedžerky na počkanie. Od vtedajšej série prešlo 5 rokov a plachý študentík sa zmenil na mladého muža, ktorý rozhodne nemá núdzu o pozornosť dievčat.

V súčasnej dobe sa Dalibor venuje pravidelne futsalu a stále spieva. Sem-tam poteší svojich priateľov a priaznivcov a prostredníctvom sociálnej siete im zaspieva. Najmä teraz, v čase, keď sú všetci zavretí doma. No, čo poviete, zmužnel sladký Dalík?

Dnes je z Dalibora Slepčíka dospelý mladý muž, ktorému robí radosť jeho synovec Mateo.
Spomínate si na Dalibora
Zdroj: Facebook D.Š.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook, TV Nova, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články