Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

ŠOK! V SuperStar skončila jasná favoritka: Sekundový vyhadzov a ostré slová porote... dôvod?

V SuperStar opäť padali tvrdé rozhodnutia.
V SuperStar opäť padali tvrdé rozhodnutia.
Zdroj: TV MARKÍZA
13.04.2020 06:00

PRAHA - Československá šou SuperStar sa posunula do svojej ďalšej fázy a začína poriadne prituhovať. Päťčlenná porota musí svoj kastingový výber spevákov značne okresať. Šokujúci verdikt čakal aj na jednu zo zdanlivo jasných favoritiek.


Osemdesiatka súťažiacich, ktorí uspeli na počiatočných kastingoch šou SuperStar, teraz zažila krst ohňom. V rámci ďalšieho vyraďovacieho kola, nazvaného supervýber, ich totižto posadili do armádnych nákladiakov a zaviezli do vojenského bunkra Drnov neďaleko Prahy. Práve tu sa už v prvú noc s vidinou výhry rozlúčila takmer polovica nádejných hviezd.

V obklopení tankov a munície museli speváci porote dokázať, že ich nezlomí ani stres, hlad, či vyčerpanie a nedostatok spánku. Zo svojej komfortnej zóny boli nútení vyjsť nielen súťažiaci, ale aj niektorí z porotcov, ktorí tentokrát museli rázne nie povedať i nesporne talentovaným spevákom. S tým však nemá problém najskúsenejší a zároveň najobávanejší porotca Paľo Habera.

Supervýber sa odohrával vo vojenskom bunkri.
ŠOK! V SuperStar skončila
Zdroj: TV MARKÍZA

Práve on sa postaral o poriadny rozruch, keď zo súťaže jediným slovom vyradil 21-ročnú Lauru Onuškovú. Tá na prvom kastingu presvedčila celú päticu porotcov, ktorí sa jednohlasne zhodli na jej postupe. Laura sa tak zaradila do skupiny súťažiacich, ktorí s piatimi "áno" patrili k favoritom celej súťaže. „Laura, nepostupuješ. Končíš v tejto súťaži," oznámil stroho kráske Paľo a ako jedinú z pätice dievčat ju poslal domov. „Čože?", „Aký somár," znieslo sa okamžite na adresu Haberu spomedzi súťažiacich, ktorí ortieľ s napätím sledovali. „Mne to prišlo najlepšie z tých piatich, čo tam boli," pokračovali úvahy v pomyselnom publiku.

Laura Onušková bola z rozhodnutia poroty zaskočená a sklamaná.
ŠOK! V SuperStar skončila
Zdroj: TV MARKÍZA

Čo bolo dôvodom Paľovho rozhodnutia, však nekompromisný kat neprezradil. Čo sa stalo, netuší ani Laura. „Bez vysvetlenia, proste nič som nedostala k tomu, ani mäkké F. Len tak, že nie, po tých piatich áno. Tak aj ja som mala veľké nádeje. Ľudia mi písali a gratuľovali a už proste nie je k čomu," priznala pred kamerou so slzami v očiach študentka krátko pred tým, ako vojenský objekt nadobro opustila.

S rozhodnutím poroty nesúhlasili ani ostatní súťažiaci, ktorí verdikt sledovali na veľkoplošnej obrazovke.
ŠOK! V SuperStar skončila
Zdroj: TV MARKÍZA

Okrem nežnej Slovenky pri svojom druhom vystúpení pohorela aj ďalša z výrazných postavičiek kastingových kôl. Reč je o mladšom bratovi bývalého superstaristu Jána Bendiga, Marcelovi Bendigovi. Toho sa po dôkladnej porade porota rozhodla neposunúť do ďalšieho kola. „Si tu prvý, kto to vzdáva, skoro mám až pocit, že na to dlabeš," zhrnul jeho vystúpenie Leoš Mareš. V súťaži tak skončil a nepomohli mu ani známosti v podobe slávneho brata, či jednej z porotkýň Moniky Bagárovej, s ktorou sú dobrí priatelia.

Marcela Bendiga ovládla počas vystúpenia tréma.
ŠOK! V SuperStar skončila
Zdroj: TV MARKÍZA

Na svoj ortieľ však čaká ešte množstvo súťažiacich, ktorí budú mať počas svojho vystúpenia jedinú šancu presvedčiť porotu o svojich kvalitách. Kto sa nakoniec v súťaži udrží a postúpi ďalej, to sa dozvieme už nasledujúcu nedeľu.

Za nedostatočnú snahu poslala porota Marcela Bendiga nekompromisne domov.
ŠOK! V SuperStar skončila
Zdroj: TV MARKÍZA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

V SuperStar opäť padali Supervýber sa odohrával vo Laura Onušková bola z S rozhodnutím poroty nesúhlasili Marcela Bendiga ovládla počas Za nedostatočnú snahu poslala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články