Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Budúci rodičia Gáboríkovci: Pomoc hľadajú u priateľov!

Dvojica už trénuje na rodičovstvo.
Dvojica už trénuje na rodičovstvo.
Zdroj: Instagram
14.01.2020 13:04

BRATISLAVA - Krásna Ivana Gáborík (33) a jej manžel Marián Gáborík (37) sa už o pár mesiacov stanú po prvýkrát rodičmi. S postupujúcim časom sa čoraz viac pasujú s nástrahami rodičovstva. Pomáhajú im pri tom priatelia i rodina.


Na tohtoročnom Plese v opere sa stretli až tri debutantky, ktoré sa navyše mohli pochváliť aj rastúcimi bruškami. Jednou z nich bola aj krásna Ivana Gáborík, ktorá prišla, ako inak, v sprievode manžela Mariana Gáboríka. Budúcej mamičke to s bruškom mimoriadne pristane, no na oboch badať veľkú radosť. „My sme sa veľmi tešili, predsa len sme už chceli prírastok do rodiny,” prezradila Ivana.

Ivana a Marián Gáboríkovci oznámili radostnú správu len nedávno.
Budúci rodičia Gáboríkovci: Pomoc
Zdroj: Instagram

Nastávajúci rodičia sa na novú životnú úlohu pripravujú naozaj zodpovedne: „Pomaličky sme už začali rozhliadať sa, zoznamovať sa s rôznymi kočíkmi a s výbavičkou.” 

Dvojica si úlohy, ktoré na nich onedlho čakajú, dokonca trénuje na iných deťoch. „Máme známych aj kamarátov, čo už majú deti, tak nás na to nejakým spôsobom pripravujú. Synovca som v kočiari tlačil, ale nikdy som nevedel, ako sa skladá alebo rozkladá kočík, tak som si to skúšal. Už si to začínam viac uvedomovať, že budeme mať bábätko,” pochválil sa známy Trenčan.

Ivana a Marián Gáboríkovci na Plese v opere predviedli kráskino rastúce bruško.
Budúci rodičia Gáboríkovci: Pomoc
Zdroj: Ples v opere

Pre špičkového hokejistu bol Ples v opere vôbec prvý, ktorý vo svojom živote absolvoval. Ivana je bývalá tanečnica, no manžel pri nej v tomto smere nezaostáva a tanečného parketu sa vôbec nebojí. Aký je ich obľúbený tanec, v čom sú teraz radšej opatrní a či prezradili pohlavie ich prvého potomka, to sa dozviete v nasledujúcom rozhovore.


Galéria

Dvojica už trénuje na Ivana a Marián Gáboríkovci Ivana a Marián Gáboríkovci Úspešný hokejista na svoj Tehotenstvo Ivane Gáborík pristane,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Ples v opere, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články