Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Poriadne odviazaný Silvester sexi markizáčky: Skončila v garáži... Divoké tančeky s kamarátkou!

Markizáčka Janka Slačková sa vie poriadne odviazať.
Markizáčka Janka Slačková sa vie poriadne odviazať.
Zdroj: Instagram JS
02.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Modelka a redaktorka Janka Slačková (25) alkoholu príliš neholduje, a to ani počas Silvestrovských osláv. Napriek tomu však v jej spoločnosti o zábavu rozhodne nie je núdza.


Tanec, televízia, modeling i súkromný život. To všetko sa snaží skĺbiť krásna brunetka čo najlepšie, a tak nečudo, že plánovať príliš dopredu sa jej veľmi nedá. Podobne na tom bola s tohoročným Silvestrom, keď ešte koncom novembra netušila, či posledný deň v roku strávi pracovne alebo so svojím partnerom Braňom. Vyzerá to však, že pracovné povinnosti nakoniec odložila a príchod nového roka strávila na horách.

Janka Slačková s priateľom Braňom.
Poriadne odviazaný Silvester sexi
Zdroj: Jan Zemiar

O zážitky nemá brunetka núdzu, ani čo sa týka predchádzajúceho roku a hoci patrí k ľuďom, ktorí sa k dobrej zábave nepotrebujú potužovať alkoholom, aj ona sa vie poriadne odviazať. Spolu s kamarátkou, modelkou Barborou Bakošovou, to roztočili priamo v garáži. „Bol to taký obrovský dom a oni tam majú aj takú dielničku a zdvižnú plošinu na autá a na tom sme napríklad tancovali,” prezradila kráska. „S Bakoš sú veľmi zaujímavé Silvestre,” uzavrela.

Pozrite si rozhovor s Jankou Slačkovou a dozviete sa napríklad aj to, prečo práve na Silvestra oslavovala na infekčnom oddelení.


Galéria

Markizáčka Janka Slačková sa Janka Slačková s priateľom Barbora Bakošová Janka SLačková a Barbora

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Vlado Anjel
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články