°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

A dosť! Verejne podvádzaná herečka po 5 rokoch: Podávam žiadosť o ROZVOD

Manžel Dády Patrasovej žije už 5 rokov s milenkou.
Manžel Dády Patrasovej žije už 5 rokov s milenkou.
Zdroj: profimedia.sk
23.08.2019 09:00

PRAHA - Vzťah-nevzťah Dády Patrasovej (63) a Felixa Slováčka (76) sleduje celé Česko aj Slovensko už niekoľko dlhých rokov. Hudobník totiž kráľovnú detských sŕdc začal verejne podvádzať. Do spoločnosti si vodí o 40 rokov mladšiu milenku, no rozvádzať sa nemieni. Herečka si teraz povedala stačí a žiadosť podáva sama!


Dohnali ju k tomu najnovšie ataky zo strany nepodareného manžela. Na svoju zákonitú polovičku totiž verejne zaútočil, keď tvrdil, že je závislá na alkohole rovnako, ako bola Iveta Bartošová. Dokonca hovoril o tom, že by mala byť zbavená svojprávnosti. A to bola pre Patrasovú už naozaj posledná kvapka!

Celých 5 rokov verejného podvádzania trpela a rešpektovala aj fakt, že sa Felix nechce rozvádzať. Teraz sa však rozhodla, že tento krok spraví sama. „Chce ma odstaviť od majetku, ale to nedovolím. Teraz už žiadosť o rozvod skutočne podám,“ vyjadrila sa Patrasová. 

„To, čo Felix okolo mňa robí, čo o mne hovorí, je šialené. Vrhá sa na mňa, pretože potrebuje moju polku majetku. Preto to všetko robí. Päť rokov žije verejne so zlatokopkou a obaja mi škodia. Rozvádzať sa nechce, takže mám stretnutie s právnikom a tentokrát naozaj podávam žiadosť o rozvod,“ povedala pre eXtra.cz herečka. 

Rozvod vraj Dáda chcela už dávno, ale po 40 spoločne strávených rokoch stále dúfala, že sa jej manžel časom umúdri a vráti sa od Gelemovej späť domov. Po Felixových nedávnych vyhláseniach sa však rozhodla, že čakať viac nebude - obáva sa totiž, že by na starobu mohla skončiť nielen opustená, ale aj úplne bez peňazí. 

Felix Slováček už 5 rokov verejne podvádza Dádu Patrasovú s o 40 rokov mladšou Luciou Gelemovou.
A dosť! Verejne podvádzaná
Zdroj: Instagram L.G.


Galéria

Manžel Dády Patrasovej žije Felix Slováček si už Felix Slováček najnovšie o Felix Slováček vodí milenku Dáda Patrasová tvrdí, že

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Profimedia, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články