°C

Streda, 27. január 2021. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Prísne embargo na FOTO Jasminy a Rytmusa: Hostia mali zákaz a teraz... TOTO sú nevesta a ženích!

Patrik a Jasmina Vrbovskí zverejnili prvú spoločnú foto.
Patrik a Jasmina Vrbovskí zverejnili prvú spoločnú foto.
Zdroj: Instagram
18.05.2019 22:10

PEZINOK - Dnes krátko po 17-tej hodine popoludní sa z Jasminy Alagič a Patrika Rytmusa Vrbovského stali oficiálne manželia. Dvojica si svoje áno povedala v zámockom hoteli vo vinárskom mestečku Pezinok. Celá svadba sa niesla v tajomnom duchu a fotky nevesty a ženícha mali svadobčania zakázané zverejňovať. Teraz mladomanželia sami odhalili prvú oficiálnu svadobnú FOTO!


Svadobčania sa na sociálnych sieťach mohli pýšiť zábermi zo svadby, no na foto mladomanželov bolo prísne embargo. „Budeme radi, ak budete mať z našej svadby čo najviac spomienok v podobe videí a fotografií. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby ste fotografie alebo videá, na ktorých budeme my - teda Jasmina a Patrik, nezdieľali na sociálnych sieťach,“ písalo sa na pozvánke. 

Už tam dvojica informovala svoj zámer. „Po obrade postneme oficiálnu fotografiu k nám na profily, tú samozrejme môžete sharovať. Toto je pre nás mimoriadne dôležitý bod. Ďakujeme, že ho budete rešpektovať,“ dodali ešte pred svadbou mladomanželia. 

Prísne embargo na FOTO
Zdroj: Instagram

A urobili presne tak, ako mienili. Prvý oficiálny záber zo svadby manželia Vrbovskí zverejnili krátko po 20-tej hodine večer. Pozrite, ako vyzerajú nevesta so ženíchom!

Prísne embargo na FOTO
Zdroj: Instagram

Prísne embargo na FOTO
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Patrik a Jasmina Vrbovskí Alena Pallová na Instagrame Jasmina Vrbovská Alagič sa Patrik Rytmus Vrbovský sa Alena Pallová informovala, že Z Jasminy Alagič a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články