°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Celebritná žúrka v divadle: Sexi Sklovská s novým účesom, rapídne schudnutý herec a... Kocúriková opäť v spoločnosti!

Celebritná žúrka v divadle!
Celebritná žúrka v divadle!
Zdroj: Jan Zemiar
06.05.2019 09:00

BRATISLAVA - V piatok večer sa v priestoroch divadla Nová scéna konal krst knihy textára Martina Sarvaša - autora mnohých známych hitov, ktoré napísal napríklad aj pre kapely Elán, Tublatanka, Modus, Hex či Paľa Haberu. Spomínané divadlo zvolil z jedného logického dôvodu - prebásnil aj texty mnohých populárnych muzikálov. Na krste sa preto zišlo i niekoľko známych tvárí z hudobno-dramatického prostredia a pozrite sa, ako to na žúrke vyzeralo!


Na krste, samozrejme, nemohlo chýbať takmer celé osadenstvo Novej scény. Medzi nimi aj Sisa Lelkes Sklovská, ktorá hneď z príchodu vyrazila dych. Svoju dlhú hustú hrivu na chvíľu vymenila za krátky zostrih s ofinou. Umelkyňa doslova žiarila, bola zladená od hlavy až po päty a vďaka novému šmrncovnému účesu vyžarovala ešte viac sexepílu ako zvyčajne. Tomu sa hovorí poriadna šupa a jednoznačne najväčšia hviezda celej párty!

Sisa Lelkes Sklovská vyzerala v krátkom zostrihu naozaj famózne.
Celebritná žúrka v divadle:
Zdroj: Jan Zemiar

Sisa Lelkes Sklovská a Martin Sarvaš
Celebritná žúrka v divadle:
Zdroj: Jan Zemiar

Príjemne prekvapil aj Pavol Plevčík. Ešte minulý rok sme písali, že herec od premiéry muzikálu Boyband viditeľne pribral, no zdá sa, že kilečká navyše sa pomaly, ale isto stávajú minulosťou. Už na prvý pohľad bolo badateľné, že Pavol schudol, a teda sa zdá, že na sebe začal makať a onedlho sa bude môcť opäť pochváliť parádnym telom.

Pavol Plevčík (v strede) značne pochudol.
Celebritná žúrka v divadle:
Zdroj: Jan Zemiar

Po dlhom čase sa v spoločnosti ukázala aj Zuzana Kocúriková. Aj napriek tomu, že herečka v decembri minulého roku oslávila 70-ku, vyzerá to tak, že zub času sa na nej skrátka nepodpisuje. Legendárna herečka stále vyzerá naozaj šarmantne, zaujala aj vynikajúco zladeným outfitom v kombinácii čiernej a žltej. No a keď si k tomu pridáme jej povestný úsmev – takto má vyzerať pravá dáma!

Zuzana Kocúriková ukázala, ako má vyzerať pravá dáma.
Celebritná žúrka v divadle:
Zdroj: Jan Zemiar

Páči sa vám krátky zostrih Sisy Lelkes Sklovskej?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1568Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia, bee
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články