°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Celebritný žúr: Známa speváčka už tehotenstvo neskryje a Hajdin... Kto je tá žena?!

Suzie Hroncová a Juraj Hajdin
Suzie Hroncová a Juraj Hajdin
Zdroj: Jan Zemiar
30.03.2019 13:00

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami sa známe tváre slovenského šoubiznisu stretli na žúre v centre Bratislavy. Okrem tých, ktoré vymetajú podobné udalosti pravidelne, sa však v spoločnosti nečakane objavili aj celebrity, ktoré v centre diania vidieť len sporadicky....


K nim patrí napríklad aj speváčka Suzie Hroncová. Brunetka aktuálne prežíva najkrajšie obdobie vo svojom živote. Už onedlho sa stane mamičkou a veru, bruško už neskryje. Aktuálne sa totiž nachádza v siedmom mesiaci tehotenstva, príchod dieťatka s partnerom očakávajú v máji. Ako sme sa dozvedeli, má sa výborne a hoci sa pripravuje na materské povinnosti, nezanedbáva ani svoju kariéru.

Už onedlho vyjde videoklip k jej novému singlu, ktorý nakrútila v spolupráci s Michalom Nemtudom. Spolupráca vraj prebiehala bezproblémovo aj napriek pomerne vysokému štádiu tehotenstva. Zaujímalo nás, či speváčka pozná pohlavie bábätka alebo sa chce nechať prekvapiť. „Bude to chlapec. Meno vám však povedať nemôžem, keďže sa chcem rozhodnúť až v momente, keď sa narodí,“ prezradila nám s úsmevom Suzie, ktorá doteraz pribrala na váhe iba približne osem kilogramov. 

Speváčka Suzie sa na párty objavila so zaguľateným bruškom Prezradila nám, že aktuálne sa nachádza v siedmom mesiaci tehotenstva a synček sa narodí v máji.
Celebritný žúr: Známa speváčka
Zdroj: profimedia.sk

Na párty sa objavil aj redaktor Juraj Hajdin, ex-partner Kristíny Tormovej. Neprišiel však sám. Spoločnosť mu robila neznáma žena a keďže od rozchodu s matkou jeho dvoch dcér sa po jeho boku neobjavila žiadna oficiálna partnerka, núkala sa otázka, či ide o novú lásku. Vzťah so sympatickou brunetkou však rázne poprel a dodal iba toľko, že ide o jeho známu. 

Juraj Hajdin prišiel v spoločnosti neznámej brunetky. Tvrdí však, že nejde o žiadnu novú partnerku.
Celebritný žúr: Známa speváčka
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Ján Zemiar, Profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články