Averzia Vojtu Dyka voči našej krajine: Slovenky z jeho tímu v ohrození?! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Averzia Vojtu Dyka voči našej krajine: Slovenky z jeho tímu v ohrození?!

Vojta Dyk
Vojta Dyk
Zdroj: TV MARKÍZA
31.03.2019 13:00

BRATISLAVA/PRAHA - Veľkolepá šou The Voice Česko Slovensko sa prehupla do svojej ďalšej časti. Po náhodných výberoch čakajú súťažiacich vyraďovacie večery. Hneď v prvom z nich bude musieť porotca Vojta Dyk (33) zredukovať svoj tím na polovicu. Ovplyvní ho národnosť súťažiacich?


Už v predchádzajúcich kolách sa totiž Vojta Dyk neslávne prezentoval tým, že slovenské ženy uňho príliš nebodujú. „Ježiš, nebuď blbý, Slovenku nieee!“ vykričal v jednom z výberových kôl súťažiacemu, ktorého chcela k sebe zlákať Jana Kirschner práve na krásne Slovenky vo svojom tíme. Následne spevák degradoval aj slovenský futbal, kde podľa Dyka za Čechmi výrazne zaostávame.

Averzia Vojtu Dyka voči
Zdroj: TV MARKÍZA

Český kouč má sám v tíme tri súťažiace zo Slovenska: Kristínu Debnárovú, Valériu Polčovú a Adelu Husárovú. Po výberoch naslepo má dohromady štrnásť zverencov, no už túto nedeľu bude musieť až sedem z nich nekompromisne poslať domov a ukončiť tak ich nádej na celkovú výhru v speváckej šou. O speváckych kvalitách spomínaných dievčat, rovnako ako ostatných súťažiacich v Dykovom tíme, nemožno pochybovať, no podľa doterajších vyjadrení kouča sa môže zdať, že 'slovenská kuchyňa' mu akosi nevonia.

Averzia Vojtu Dyka voči
Zdroj: TV MARKÍZA

Je preto otázne, či sú práve Slovenky v nadchádzajúcom vyraďovacom kole ohrozené. Isté je zatiaľ len to, že siedmim súťažiacim po nedeľnom večere zostanú iba oči pre plač. Ako všetko nakoniec dopadne a kto si pobalí kufre, na to si budú musieť diváci The Voice Česko Slovensko počkať až do večerného vysielania.

Myslíte si, že sa Slovenky prebojujú do ďalšieho kola?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 920Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články