°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Mama Knechtovej zajačika speváčke naložila: Syna mi nevezmeš, si stará ku*va!

Knechtovú slová priateľovej mamy museli zamrzieť.
Knechtovú slová priateľovej mamy museli zamrzieť.
Zdroj: TV MARKÍZA
07.11.2018 00:02

PRAHA - Už počas speváckej súťaže to medzi Katarínou Knechtovou (37) a mladým nádejným spevákom iskrilo. Svojim sympatiám s Petrom Borkovcom (18) nakoniec nechali voľnú ruku a dvojica tvorila pár päť mesiacov. Napriek tomu, že sa rozišli, znova k sebe našli cestu. Za ich rozchodom mohla byť práve Peťova mama, ktorá vraj vulgárne nadávala slovenskej hudobníčke.


Pri ich vzťahu si mnohí klepkali po čele, a to z dôvodu veľkého vekového rozdielu. Ani to však dvojicu neodradilo od toho, aby si po rozchode a dočasnej pauze opäť dali šancu. Napriek tomu, že speváci sú spolu šťastní, ich idylku vraj narúša Petrova mama, ktorá nie je s ich vzťahom zmierená a o Knechtovej má jasný, nie príliš lichotivý názor.

Petr Borkovec a Katka Knechtová sa k sebe po prestávke opäť vrátili.
Mama Knechtovej zajačika speváčke
Zdroj: Instagram

Informáciu o vulgárnych slovách pani Borkovcovej na adresu Katky priniesol český portál extra.cz, ktorý ju má od svojho dôveryhodného zdroja. Petra si rodičia adoptovali, no ich rodičovská láska nepozná hraníc. Najavo to dáva jeho mama Jana, ktorá sa údajne nevie zmieriť so vzťahom svojho syna. Práve Borkovcová mala byť dôvodom ich prvého rozchodu.

Nevie totiž prehryznúť fakt, že jej milovaný syn randí so ženou, ktorá by pokojne mohla byť aj jeho matkou, a utkvelo zrejme lipne na tom, že jej ho Knechtová chce vziať. Zároveň jej prekáža speváčkina šoubiznisová minulosť, čo sa zdá byť trochu scestné zmýšľanie, keďže okolo Knechtovej sa nijaké obrovské škandály netočili. Pani Borkovcová si však nedávala servítku pred ústa a speváčke poriadne naložila.

Matka Petra Borkovca, Jana, nie je zo vzťahu syna nadšená.
Mama Knechtovej zajačika speváčke
Zdroj: Instagram P.B.

Zdroj českého portálu odhalil obsah správ: „Písala jej vulgárne správy. Nadávala jej, že je stará k***a a nechýbali ani vyhrážky. Vyhrážala sa jej, že na ňu pošle sociálku. Jana si veľmi priala, aby Katarína nechala Petra na pokoji. Aby ho nechala tak a išla ďalej. Vypisovala jej naozaj často, napríklad to, že mu stačí jej stará p**a. Na starej p**i, dobre sa cvičí, ty úbožiačka.“

Borkovcová by bola najradšej, keby sa k sebe zaľúbenci nevrátili.
Mama Knechtovej zajačika speváčke
Zdroj: Instagram

Takéto slová Knechtovú rozhodne nepotešili a určite ju museli aj zamrzieť. Napriek tomu, že potenciálna svokra ju v živote Petra nechce, Katka sa cez to preniesla a so superstaristom sa opäť tešia z ich lásky. Je otázne, či sa Borkovcová umúdri a nechá svojho syna, aby bol šťastný. Mladého speváka totiž dosť trápi, že mama jeho priateľku neznesie, hoci on je do nej zamilovaný až po uši.

Je otázne, či a ako dlho im to vydrží.
Mama Knechtovej zajačika speváčke
Zdroj: Instagram

Myslíte si, že dá Petrova mama Katke už pokoj?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 5395Galéria

Knechtovú slová priateľovej mamy Petr Borkovec a Katka Matka Petra Borkovca, Jana, Borkovcová by bola najradšej, Je otázne, či a S Katkou opäť žiaria Na adresu Knechtovej Petrova Katka sa cez to

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články