°C

Streda, 27. január 2021. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Dcéra Karin Haydu predstavila mame frajera: Takto reagovala na vzťah herečka!

Vanesa zdedila krásu po mame.
Vanesa zdedila krásu po mame.
Zdroj: Instagram V.A.
04.11.2018 15:00

BRATISLAVA - Kto by si nepamätal rozkošné kučeravé dievčatko z reklamy? Z malého anjelika vyrástla veľká slečna, ktorá krásu zdedila po mame. Dcéra herečky Karin Haydu (41), Vanesa (15), je v období puberty, no mame vrásky na čele nerobí. Už jej dokonca predstavila aj prvého frajera!


Čas letí ako bláznivý a z malého kučeravého dievčatka, ktoré poznali mnohí ľudia z reklamy, vyrástla mladá slečna. Vanesa nedávno oslávila pätnáste narodeniny vo veľkom štýle v limuzíne a už má po svojom boku aj prvého frajera.

Rodičia väčšinou intenzívne prežívajú pubertu svojich ratolestí. Herečky sme sa preto opýtali, či mala aj jej Vaneska búrlivé obdobie a robí jej svojimi výstrelkami vrásky na čele.

„Ja si myslím, že tú najväčšiu pubertu už máme za sebou. Paradoxne u mňa začala v tomto veku kvitnúť. Nerobí mi vrásky. Veľmi dobre si pamätám, akí sme boli my, takže beriem to v pohode," hovorí herečka, ktorá sa však neraz chytila aj za hlavu.

Práve puberta je obdobím, kedy mladí ľudia spoznávajú prvé lásky a výnimkou nie je ani brunetkina dcéra. Keď deti oznámia, že majú prvý vzťah, pocity rodičov sú mnohokrát zmiešané. Ako to brala obľúbená Slovenka?​

„Takéto veci beriem úplne v pohode, pretože aj ja som mala od pätnástich rokov vzťah, ktorý trval 7 rokov. A bol to jeden z mojich najdlhších a najkrajších vzťahov," prezradila Karin. Vzťah svojej dcéry vníma úplne normálne a dokonca si už s Vanesou a jej priateľom vyrazili na dovolenku do Dubaja.

Vanesa má po svojom boku lásku.
Dcéra Karin Haydu predstavila
Zdroj: Instagram V.A.


Galéria

Vanesa zdedila krásu po Vanesa má po svojom Karin Haydu sme stretli S dcérou má herečka Karin si užíva dovolenku Karin Haydu je Dubajom Rovnako ako jej dcéra

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články