°C

Streda, 27. máj 2020. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Finalista SuperStar priznal VZŤAH s Knechtovou: Takto dlho to spolu ťahali!

Katarína Knechtová mala v SuperStar uloviť zajačika.
Katarína Knechtová mala v SuperStar uloviť zajačika.
Zdroj: TV MARKÍZA
21.09.2018 12:30

PRAHA - O tom, že Katarína Knechtová (37) mala počas svojho porotcovania v speváckej šou SuperStar uloviť podstatne mladšieho finalistu, sa hovorilo už veľa. Dvojica mala k sebe podozrivo blízko a vymieňala si záhadné odkazy. Aktuálne však o 19 rokov mladší spevák vyšiel s pravdou von. Priznal vzťah s tmavovláskou. Takto dlho to spolu ťahali!


Počas trvania šou SuperStar sa klebetilo o tom, že finalista Petr Borkovec a porotkyňa Katarína Knechtová majú k sebe podozrivo blízko. Dvojica zásobovala svoje profily na sociálnych sieťach spoločnými fotkami, no odpovedi na otázku, či tvoria pár, sa dlhodobo vyhýbala. Až doteraz. 

O vzťahu Kataríny Knechtovej a súťažiaceho zo SuperStar Petra Borkovca sa šuškalo už dlho.
Finalista SuperStar priznal VZŤAH
Zdroj: Instagram

Ústa si otvoril 18-ročný mladík, ktorý pre český portál eXtra.cz všetko priznal. Na otázku redaktorky, ako na tom s Katarínou je, odpovedal: „Teraz už nijako.“ Potom sa však už rozrozprával. „Chodili sme spolu 5 mesiacov. Pred pár dňami sme sa rozišli,“ priznal otvorene mladík. 

„Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život,“ dodal. Petr tiež naznačil, že ich vzťah bol ako na hojdačke a on sám sa v ňom úplne nevyznal. Je teda možné, že rozchod dvojice nie je definitívny. Nechajme sa prekvapiť!

Petr Borkovec teraz priznal, že s Katarínou Knechtovou tvoril pár 5 mesiacov. Rozišli sa len teraz.
Finalista SuperStar priznal VZŤAH
Zdroj: Instagram

Tvorili Katka a Petr pekný pár?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 6074Galéria

Katarína Knechtová mala v O vzťahu Kataríny Knechtovej Petr Borkovec teraz priznal, Profily Petra Borkovca a Katarína Knechtová a Petr Petr Borkovec priznal, že Petr Borkovec bol jedným

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články