°C

Piatok, 3. júl 2020. Meniny má Miloslav, zajtra Prokop.

Neuveríte, čo vyviedli porotcovia Talentu: Chalani, TOTO myslíte vážne?!

Jaro Slávik a Jakub Prachař sa nechali nahovoriť na šialenú dohodu.
Jaro Slávik a Jakub Prachař sa nechali nahovoriť na šialenú dohodu.
Zdroj: TV JOJ
24.08.2018 13:30

BRATISLAVA – Už čoskoro sa na obrazovkách Televízie Joj objaví obľúbená šou Československo má talent. Mužská časť poroty Jaro Slávik (44) a Jakub Prachař (34) na nakrúcanie tejto série len tak nezabudnú. V rámci hesla „Nevyskúšaš, nevieš“ sa dali nahovoriť na túto šialenosť!


Motto súťaže vzniklo a prischlo šou vďaka porotcovi s povesťou antifanúšika kúzelníkov. Niekoľkokrát vyslovil zázračnú vetu pri vystúpení súťažiacich. Ostatným kolegom, ktorí spolu s ním hodnotili výkony talentovaných ľudí, sa to zapáčilo natoľko, že sa toho chytili doslova všetkými desiatimi. Koniec koncov presne o tom tento program je – nebáť sa, prísť, vyskúšať a nadobudnúť vedomosť minimálne takú, či to za to stálo alebo nie.

Českému moderátorovi zo štvorice katov sa zapáčilo toto heslo až tak veľmi, že s hudobným producentom uzavreli zvláštny pakt – dať sa spoločne tetovať. Posledný deň nakrúcania si zavolali do VIP salóna porotcov tetovača, ktorý im obom vytetoval jednoduchú, no veľavravnú vetu „Never try, never know“. Chlapskému osadenstvu teda ostane spomienka na siedmu sériu talentu už navždy vrytá nielen do pamäte.

Jarovi Slávikovi a Jakubovi Prachařovi ostane spomienka na siedmu sériu Talentu navždy.
Tetovanie Slávika a Prachařa
Zdroj: TV JOJ

Patríte aj vy k ľuďom s tetovaním?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 572Galéria

Jaro Slávik a Jakub Jarovi Slávikovi a Jakubovi Jakub Prachař s novým Tetovanie Jara Slávika. Jaro Slávik v rukách

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články