Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Pikantná párty po Miss Slovensko 2018: Husárová v podprsenke, Mendrejovej bradavky v pozore a Pallovej rozparok až po...

Na afterpárty Miss Slovensko 2018 bolo poriadne horúco!
Na afterpárty Miss Slovensko 2018 bolo poriadne horúco!
Zdroj: Jan Zemiar
30.04.2018 05:45

BRATISLAVA - Večer plný najkrajších žien, aké na Slovensku máme! Tak sa dá opísať afterpárty Miss Slovensko 2018, kde sa po finálovom prenose zišli nielen najatraktívnejšie Slovenky tohto roka, ale aj množstvo ďalších známych žien. A ako to už býva zvykom, núdza nebola ani o poriadne dráždivé outfity. Pozrite sa, aké odvážne kúsky dámy predviedli!


Celebritná lekárka Alena Pallová, ktorá bola i súčasťou poroty, zvolila na galavečer honosnú ružovú róbu doplnenú extravagantným turbanom. Výrazné šaty však zaujali aj niečím iným ako len sviežou farbou. Hoci neboli obtiahnuté, o sexi prvok sa postaral výrazný rázporok na sukni, ktorý siahal až po intímne partie a blondínka tak bola opäť absolútne neprehliadnuteľná.

Alena Pallová na Miss 2018 ukázala, prečo patrí medzi slovenské módne ikony.
Pikantná párty po Miss
Zdroj: Jan Zemiar

Denisa Mendrejová naopak predviedla tesné šaty, ktoré vďaka jemne a ľahučkej látke pripomínali negližé. Okrem vášnivej červenej však upútala najmä tým, že spodnú bielizeň, teda minimálne podprsenku, nechala doma. Na obdiv tak vytasila svoje bradavky, ktoré neunikli snáď nikomu z prítomných hostí.

Denisa Mendrejová nechala vyniknúť svoje ženské prednosti.
Pikantná párty po Miss
Zdroj: Jan Zemiar

Na afterpárty sa zúčastnila aj víťazka Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová. Tá upútala tým, že na rozdiel od väčšiny svojich kolegýň neprišla v honosných šatách. Namiesto toho zvolila look á la pánsky chic, zložený z bielych nohavíc a saka. Pod to brunetka nahodila len kratučký top výrazne pripomínajúci podprsenku, ktorý nechal vyniknúť jej pochudnutú postavu a dokonale vypracované bruško.

Veronika Husárová stavila na pánsky chic.
Pikantná párty po Miss
Zdroj: Jan Zemiar

Prečítajte si o Miss Slovensko 2018 viac:

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články