Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Nezadaná Weiterová: Po tomto tele bažia chlapi!

Po čom muži túžia? Po sexi tele Nikoly Weiterovej.
Po čom muži túžia? Po sexi tele Nikoly Weiterovej.
17.09.2012 12:30

BRATISLAVA – Páni, pozor! Sexi fitnesska Nikola Weiterová (20) je po troch rokoch vzťahu už pár týždňov voľná. Bratislavčanka s vyšportovanou postavou a fotogenickou tváričkou síce núdzu o záujem zo strany mužov nemá, no náhradu za expriateľa si zatiaľ nenašla.


Hoci Nikola Weiterová vždy imponovala mužom, na ich ponuky nikdy nereagovala. Ešte donedávna totiž jej srdce patrilo tanečníkovi Tomášovi Hradeckému. No keďže je už pár týždňov voľná, zaujímalo nás, či sa zvýšila intenzita chlapského záujmu o ňu. „Každá žena má ponuky a ja som v brandži, kde je to dvojnásobné. Sme baby, ktoré sa o seba starajú, takže tie ponuky tam určite sú - či už od kolegov fitnesstrénerov alebo aj z iných odvetví,“ prezradila Nikola, ktorá sa môže popýšiť ukážkovou postavou a silikónovými prsiami.

Ako nám na margo skrachovaného vzťahu povedala, rozchod ju oslobodil. Zvládam to v pohode, k tomu sa schyľovalo už dlho. Bolo to hlavne uvážené rozhodnutie z mojej strany. Ten vzťah mi nedával žiadnu energiu, bolo to demotivujúce. Sama som to videla,“ priblížila topkám športovkyňa, ktorá zaháňa myšlienky na spackaný partnerský zväzok množstvom práce. Založila si totiž novú firmu a naplno sa jej venuje. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Lenka Mušková
FOTO: Ján Zemiar, facebook, archív NW

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články