°C

Štvrtok, 26. november 2020. Meniny má Kornel, zajtra Milan.

Známa sexica ohúri aj pred 50-tkou, ale... Fúha, to čo dáva na internet?!

Jenny McCarthy
Jenny McCarthy
Zdroj: SITA
01.11.2020 00:01

LOS ANGELES - Krásna, ale aj vtipná! Taká rozhodne je herečka, modelka, bývalá playmate a aktivistka Jenny McCarthy, ktorá je dobre známa napríklad divákom obľúbeného seriálu Dva a pol chlapa. Dnes slávi 48. narodeniny, čo však pri pohľade na ňu znie neuveriteľne. Rovnako tak prekvapivé je, že sa svetu pokojne ukáže aj v nelichotivom svetle.


Jenny McCarthy sa narodila 1. novembra 1972 v štáte Illinois, do katolíckej rodiny. Má tri sestry, ktoré boli dokonca šikanované, keď sa ona začala objavovať na stránkach magazínu Playboy. Zaujímavosťou je, že herečka Melissa McCarthy je jej sesternicou. Po skončení strednej školy študovala Jenny ošetrovateľstvo, avšak nikdy sa tomuto povolaniu nevenovala. 

V roku 1993 totiž poslala svoje fotky do magazínu Playboy a bola zvolená za dievča mesiaca október a napokon aj za Playmate roka. O dva roky neskôr dostala sexi blondínka ponuky moderovať vybrané šou a prišli aj herecké ponuky. Spomenúť možno filmy Scary Movie 3, Pivní bratia, Vreskot 3, Dirty Love, či seriály Čarodejnice a Dva a pol chlapa. McCarthy je tiež spätá s viacerými televíznymi reláciami. 

V rokoch 1999-2005 bola vydatá za herca a režiséra Johna Ashera. Má s ním syna Evana, ktorý trpí autizmom. Po rozvode randila so slávnym Jimom Carrey. V roku 2010 sa však rozišli. Aktuálne je manželkou herca Donnie Wahlberga.

O Jenny je dobre známe, že má zmysel pre humor. Ona sama to často potvrdzuje aj na sociálnych sieťach. Tam nemá problém ukázať sa tak, ako by si iné hviezdy netrúfli. 

Jenny McCarthy
Zdroj: Instagram

Jenny McCarthy
Zdroj: Instagram

Jenny McCarthy
Zdroj: Instagram

Jenny McCarthy
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článkuFOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články