°C

Pondelok, 3. august 2020. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

Milostné vzťahy našej porotkyne: Chlapi z kapely, slávny spevák, ženáč... Marta, ty sa nezdáš!

Marta Jandová
Marta Jandová
Zdroj: profimedia.sk
13.04.2020 00:00

PRAHA - Je to divoška! Marta Jandová je nielen speváčkou, ale na našich televíznych obrazovkách sa predviedla aj ako porotkyňa vo viacerých projektoch. Popri práci sa venuje manželovi Miroslavovi, ktorému v roku 2013 porodila dcérku. V minulosti však jej milostné vzťahy boli poriadne zaujímavé.


Marta Jandová sa narodila 13. apríla 1974. Jej otcom je spevák kapely Olympic - Petr Janda. Mama Jana zomrela, keď mala Marta 17 rokov. Prehrala boj s rakovinou, ktorá jej pár rokov na to zobrala aj brata Petra.

Marta Jandová ako dieťa.
Marta Jandová
Zdroj: profimedia.sk

Marta Jandová so svojim slávnym otcom a nevlastnou sestrou.
Marta Jandová
Zdroj: Instagram

Jandová vyštudovala strednú ekonomickú školu so zameraním na jazyky. Angličtinu si zdokonaľovala počas ročného pobytu v USA. Keď ju neprijali na vysokú školu, jej kroky smerovali do Nemecka. Nie však len kvôli nemčine, ale hlavne preto, že ju očaril Thorsten Mewes - gitarista kapely Die Happy, s ktorým sa zoznámila v Prahe.

Dvojica bývala u jeho rodičov, ich láska prekvitala a Marta popri tom vzala voľné miesto speváčky v kapele Die Happy. Osvedčila sa a dnes je jej neodmysliteľnou súčasťou. Marta a Thorsten spečatili svoju lásku svadbu. Po piatich rokoch sa však rozviedli.

Zaujímavé je, že Jandová po rozvode randila aj s iným členom kapely - basgitaristom Ralphom Riekerom. Vzťahy v skupine však ich románik vôbec nenarušil. Speváčka a jej exmanžel sa rozišli v dobrom a do dnes stále dobre vychádzajú.

Pomerne vážny bol jej vzťah s popovým spevákom známym pod umeleckým menom Sasha. Hoci to vyzeralo tak, že sa medzi nimi už schyľuje k svadbe, slávny Nemec dal krásnej Češke z ničoho nič pred Vianocami kopačky.

V médiách bol pomerne búrlivo rozberaný speváčkin románik s Viktorom Mrázom. Marta si s ním totiž začala v čase, keď bol ženatý s moderátorkou Mahulenou Bočanovou, s ktorou má dcéru.

Za muža Jandovej života možno ale pokojne označiť jej súčasného manžela - gynekológa Miroslava Vernera. Po jeho boku skrotla, zmenila sa na milujúcu manželku a v roku 2013 sa im narodila dcérka Marie.

Marta Jandová s manželom.
Marta Jandová
Zdroj: Instagram

Marta sa okrem spevu predviedla už aj ako herečka a moderátorka. Ako porotkynu sme mali možnosť vidieť ju v projektoch Česko Slovenská SuperStar, v nemeckej šou PopStars, v súťaži Hlas Československa ako koučku a je tiež porotkyňou v Česko Slovensko má Talent.


Galéria

Marta Jandová Marta Jandová Marta Jandová Marta Jandová ako dieťa. Marta Jandová Marta Jandová so svojim Marta Jandová s manželom. Marta Jandová s manželom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, TV Joj, instagram, facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články