°C

Sobota, 31. október 2020. Meniny má Aurélia, zajtra Denisa.

Určite ju nespoznáte! Pozrite, Krainovej zábery spred takmer 30 rokov

Simona Krainová
Simona Krainová
Zdroj: Instagram SK
19.02.2020 00:01

PRAHA - Simona Krainová je jednou z úspešných českých modeliek a aj po dlhých rokoch v brandži a dvoch deťoch vyzerá stále skvelo. Okrem modelingu si však vyskúšala aj herectvo - účinkovala vo viacerých filmoch a seriáloch. Na záberoch zo snímky Kamarád do deště 2 ju zrejme ani nespoznáte.


Simona Krainová sa narodila 19. februára 1973. Po revolúcii sa v roku 1989 zúčastnila zahraničného kastingu a odišla pracovať ako modelka do Paríža. Jej tvár sa potom objavovala na titulných stránkach mnohých magazínov. Spolupracovala s viacerými prestížnymi značkami. Magazín Stuff ju v roku 2001 zaradil do rebríčka 50 najsexi žien sveta. 

Určite ju nespoznáte! Pozrite,

Simona však nestála len pred fotoaparátmi, ale vyskúšala si aj filmové a seriálové kamery. Jej príležitostné herectvo začalo pred 28 rokmi vo filme Kamarád do deště 2. Pokračovala trilógiou Byl jednou jeden polda a snímkami Vybíjená a Dvojníci. Mihla sa v seriáloch Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě, Dokonalý svět a Kapitán Exner. 

Určite ju nespoznáte! Pozrite,
Zdroj: CT

Určite ju nespoznáte! Pozrite,
Zdroj: CT

Simona Krainová je vydatá, jej manželom je Karel Vágner, syn českého hudobníka Karla Vágnera. Majú spolu dvoch synov, Maxa a Bruna. 


Galéria

Simona Krainová Simona Krainová ako modelka Simona Krainová vo filme Simona Krainová s Lukášom

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články