Futbalista Ďurica sa má čím chváliť: Túto sexi kosť má doma! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Futbalista Ďurica sa má čím chváliť: Túto sexi kosť má doma!

Ján Ďurica
Ján Ďurica
Zdroj: TASR
10.12.2018 00:01

BRATISLAVA - Bývalý slovenský reprezentant Ján Ďurica dnes oslavuje 37 rokov, no kopačky na klinec ešte nezavesil. Aktuálne hrá u našich západných susedov. Angažmán v blízkej Prahe určite vyhovuje aj jeho rodine, ktorú tvorí krásna bývalá miss Magdaléna Šebestová a dcérka Ninka.


Ján Ďurica minulý rok ukončil svoju reprezentačnú kariéru. S národným tímom sa predstavil na MS 2010 v JAR i na EURO 2016 vo Francúzsku, celkovo odohral za Slovensko 91 zápasov a zaznamenal štyri góly. Hráva na pozícii stredného, niekedy aj ľavého obrancu. V septembri podpísal zmluvu s českým klubom Dukla Praha. 

Futbalista Ďurica sa má
Zdroj: Twitter Dukla Praha

V súkromí po jeho boku už 4 roky stojí Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová. Hoci sa poznali už dlhšie, zlom v ich vzťahu nastal počas jednej návštevy v Moskve, kam Magda odišla za oddychom a Ján tam mal v tom čase angažmán. 

Ich vzťahom neotriasla ani vzdialenosť medzi Moskvou a Bratislavou. Nakoniec ju spečatili dcérkou Ninkou. A dnes už hrá Ďurica výrazne bližšie k Slovensku. 

Futbalista Ďurica sa má
Zdroj: Instagram JĎ a MŠ

To, že matku jeho dieťaťa mu môže každý závidieť aj 12 rokov po súťaži krásy, je jasné už na prvý pohľad. Šebestová totiž zo svojej krásy rokmi nič nestratila. V týchto dňoch ale dokázala, že peknú má stále nielen tváričku. Na instagrame zverejnila takúto fotografiu: 

Futbalista Ďurica sa má
Zdroj: Instagram MS


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články