Chýba vám DEZINFEKCIA alebo rúška? Tu nájdete pár TIPOV, kde ich ešte zoženiete | Topky.sk

°C

Sobota, 28. marec 2020. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Chýba vám DEZINFEKCIA alebo rúška? Tu nájdete pár TIPOV, kde ich ešte zoženiete

Zdroj: Unsplash
26.03.2020 11:00

V týchto dňoch, kedy je Slovensko značne obmedzené vplyvom vírusu COVID-19, sa z rúšok na tvár a dezinfekcií stalo nové zlato. Nikto nevie, dokedy bude situácia trvať a každý sa snaží zásobiť. Ako prvé zmizli z obchodov dezinfekčné prostriedky a rúška. Pozrite si, kde sú ešte k dispozícii.


V posledných dňoch sa objavili viaceré iniciatívy, či na pomoc celému Slovensku alebo najviac ohrozeným skupinám, ako lekári, seniori a deti. Ľudia doma šijú rúška pre susedov, priateľov, aj pre cudzích. Vlna solidarity sa nesie celým Slovenskom. Nižšie nájdete skvelé tipy na domácky vyrobené rúška od výmyslu sveta, či dezinfekcie pripravené k odberu online.

Dezinfekcia – tak dôležitá a tak nedostupná

Dezinfekcia do pár dní u vás doma
Dnes je naozaj nadľudský výkon nájsť dostupnú dezinfekciu, na ktorú nebudete čakať týždne či mesiace. Vydezinfikujte si všetky plochy aj ruky s prípravkom Dezix. Ide o dezinfekčný gél, ktorý zlikviduje 99,9% baktérií vrátane COVID-19, vhodný na dezinfekciu rúk i celej domácnosti ako aj na prevenciu nielen proti novému koronavírusu. Hor sa do čistenia!

Dezix Univerzálny čistič liehový 1000 ml. nájdete TU.
Zloženie:  50% etanol, 10% izopropanol,3% peroxid vodíka 2% glycerol, voda

Chýba vám DEZINFEKCIA alebo
Zdroj: Unsplash

Vyrobte si vlastnú dezinfekciu


K výrobe vlastnej dezinfekciu potrebujete len 7 vecí. Čo by mala dezinfekcia obsahovať a ako na to sa dozviete v tomto článku - http://bit.ly/33s0JQY

#ruskoniejehanba

 

Šijete a chcete pomôcť alebo hľadáte rúška?


Robene.sk je šikovný online priestor pre všetkých ľudí, ktorí majú nadšenie pre autentickú lokálnu a ručnú tvorbu, za ktorou sa častokrát skrýva krásny príbeh. Ak šijete rúška vo väčších množstvách, môžete ich tam ponúkať. Ak rúška hľadáte, na robene.sk sú k dispozícii bavlnené rúška za skvelé ceny, napríklad tie veselé od Satinss fashion.

Chýba vám DEZINFEKCIA alebo
Zdroj: Unsplash

Rúška od Ušité

Štýlové rúška vyrobené šikovnými rukami ľudí z firmy Ušité, ktorí sa obyčajne venujú móde.


Rúška z dielne Little People


Tu nájdete rúška pre celú rodinu! V ponuke majú ručne vyrábané, dvojvrstvové s vnútorným vreckom. Stačí si vybrať sekciu a objednať. Ponuka rúšok TU.

Vyrobte si rúško doma – lacno a rýchlo


Ak máte doma šijací stroj a viete ho obsluhovať, máte veľké šťastie! Pozrite si užitočné tipy a návody na výrobu rúška - http://bit.ly/3a1O0GZ
Nezabudnite na pomoc ostatným a ak máte viac času či energie, ušite nejaké rúška aj susedom či priateľom.
Kto šijací stroj doma nemá, nemusí zúfať, pretože existujú jednoduché a šikovné nápady pre výrobu rúška bez potreby šitia. Stačí vám k tomu staré tričko.


-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


FOTO: Unsplash,
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články