Štvrtok, 29. júl 2021. Meniny má Marta, zajtra Libuša.

VIDEO Primátorka Vaľová vyrazila do rómskej osady: Rozdávala cigarety a alkohol!

Jana Vaľová rozdávala dary na Podskalke (okr. Humenné)
Jana Vaľová rozdávala dary na Podskalke (okr. Humenné)
Zdroj: Foto: Facebook, Sita
12.11.2014 11:47

HUMENNÉ - Predvolebná kampaň vrcholí, kandidáti na starostov a primátorov sa v posledných dňoch predbiehajú v konaní dobrých skutkov pre svojich voličov. Primátorka Humenného Jana Vaľová nezaháľa, iniciatívy sa poriadne chopila a o tom, že jej nechýba temperament a vôľa víťaziť, sa pokúsila presvedčiť aj v osade Podskalka v Humennom. Svoju predvolebnú kampaň poňala svojsky a s darmi navštívila obyvateľov osady, pri čom nechýbala skvelá zábava.


Vaše tipy

Súčasná smerácka primátorka Humenného Jana Vaľová to s občanmi naozaj vie. Už niekoľkokrát počas svojho pôsobenia ukázala, že jej Humenčanie nie sú ľahostajní a stará sa o nich rovnako, ako o mesto. Ďalším dôkazom je video, na ktoré upozornil náš čitateľ.

Vaľová sa vybrala do humenskej osady Podskalka, kde občanom rozdávala dary. Ako sa na poriadnu zábavu patrí, v dome nechýbala hlasná hudba a alkohol. "Video sme dostali od občanov Podskalky. Chcú sa poďakovať pani primátorke za skvelé dary. Primátorka si tam nájde čas raz za štyri roky. Určite viete, prečo. V balíčkoch boli cigarety, alkohol, sladkosti pre deti a vraj to nie je všetko. Toto sú smerácke praktiky...," stojí v komentári pod videom, ktoré je uverejnené na facebookovej stránke Zmeňme Humenné.

Na videu sú zachytení naradostení a zabávajúci sa obyvatelia Podskalky. Pod ním nechýbajú ostré komentáre Humenčanov: "Ako sa hovorí v meste pani primátorka, ty ideš fakt aj cez mŕtvoly. Aj ja chcem cigarety, alkohol a iné vymoženosti. Nám do schránky nadrbeš kilá letákov a im nosíš dary. Dúfam, že si uzívaš ešte 6 dní svojho pôsobenia. Hyenizmus, ale aspoň vidno, ako Rómovia ťa majú na háku, keď zverejnili video," napísala Dominika.

Lukáš sa pridal: "Aspoň krásne vidno, kto ide cez mŕtvoly, len aby mohol ďalej beztrestne kradnúť a klamať občanov!" V komentári svoj postoj vyjadril aj Robert: "Tu je živý dôkaz toho, že 300 ľudí v 10 domoch je viac, ako zvyšok pracujúcej triedy mesta Humenné."

Pozrite si video z Podskalky.

 


Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Tip čitateľa;
VIDEO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články