Matka dvoch detí sa z rakoviny dostala sama: Nataša (37) mala len dva týždne života | Topky.sk
Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Matka dvoch detí sa z rakoviny dostala sama: Nataša (37) mala len dva týždne života

Nataša Grindleyová
Nataša Grindleyová
Zdroj: Facebook/Heal For Real ️
11.02.2016 22:00

LIVERPOOL - V júli 2014 diagnostikovali Nataši Grindleyovej rakovinu žalúdka a zrútil sa jej celý svet. Odborníci jej dávali len dva týždne života a okamžite ju poslali na chemoterapiu. Vtedy si povedala, že musí svoj život dramaticky zmeniť.


Nataša sa rozhodla s chorobou bojovať a po zdrvujúcej správe radikálne zmenila stravovanie. Tučné jedlá vymenila za čerstvé džúsy z ovocia a zeleniny. Poslúchla síce lekárov a chodila na chemoterapiu, ale popri nej sa vydala aj alternatívnou cestou. Takisto sa vzdala obľúbených sladkostí.

Matka dvoch detí sa
Zdroj: Facebook/Heal For Real ️

Už po niekoľkých týždňoch jej lekári podľa Liverpoolecho.co.uk oznámili zmenu k lepšiemu. Rakovina začala ustupovať. „Bola som úplne zdevastovaná, keď mi lekári povedali, že mám len dva týždne života,“ priznala mladá žena, ktorej sa metastázy začali šíriť po tele. Odkedy sa Nataša vydala cestou zdravého stravovania v kombinácii s chemoterapiou, založila na Facebooku vlastnú stránku s názvom Heal Fo Real, ktorá je venovaná zdravému stravovaniu a životnému štýlu. Hrozivé proroctvo lekárov sa jej podarilo zlomiť a od predpovede smrti uplynulo už 18 mesiacov. Alternatívne stravovanie sa pre Natašu stalo posadnutosťou, na ktorú nedá dopustiť. Zmenu k lepšiemu pocítila veľmi rýchlo.

Matka dvoch detí sa
Zdroj: Facebook/Heal For Real ️


Galéria

Nataša Grindleyová

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Facebook/Heal For Real ️

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články