Nikola z Farmy takto predáva svoje telo: Sex za 100, orál za 50 €! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Nikola z Farmy takto predáva svoje telo: Sex za 100, orál za 50 €!

Nikola Komorová z Farmy takýmito zábermi lákala potenciálnych záujemcov o sex.
Nikola Komorová z Farmy takýmito zábermi lákala potenciálnych záujemcov o sex.
16.03.2012 06:00

BRATISLAVA - Žiadne neviniatko! Nikola Komorová (20) na Farmu vstupovala s tým, že sa netajila svojou záľubou v nahote. Vyzliekla sa nielen ako modelka aktov, ale aj v relácii Bez servítky, kde pred časom varila. Čím sa však nepochválila, je šokujúca minulosť. Topky.sk vypátrali, že mladá tmavovláska predávala svoje telo prostredníctvom sociálnej siete neznámym mužom. Tí jej za služby platili od 50 do 100 €.


Vaše tipy

Nikola Komorová si momentálne na Farme buduje vzťah s Adamom Kováčom. Ten džentlmensky nechal otázku intímneho zblíženia výhradne na tmavovlásku. Keď však k nejakému milostnému aktu aj dôjde, nie je to pre neho záruka vrúcnych citov z jej strany. Podľa našich informácií totiž silikónka nemá problém so sexom bez lásky... Hlavne, keď dostane zaplatené!

Podľa nášho dobre informovaného zdroja si totiž v minulosti zarábala svojím telom. Zákazníkov naháňala prostredníctvom sociálnej siete. Tam si dohodli detaily stretnutia a aj "obchodné podmienky". Potom buď prišla k mužovi domov alebo si ho vraj v niektorých prípadoch doviedla do bytu v Podunajských Biskupiciach, kde žije so svojou mamou a dvomi súrodencami. Údajne to robila vtedy, keď nebol nikto doma.

„Ponúkala sa za peniaze. Nezaujímalo ju, s kým si píše, ako vyzerá a či je zdravý. Mala ale aj niekoľko stálych klientov. Za sex si pýtala do 100 €, orál robila za 50 eur,” šokuje informáciou náš zdroj a dodáva: „Nepýtala si veľa, teraz zrejme svoju cenu zvýši.”

Topky.sk disponujú detailnými zábermi aj tých najintímnejších partií Komorovej, no rozhodli sme sa ich nezverejniť. V našej GALÉRII sa však nachádzajú decentnejšie snímky mladej kaderníčky, na ktorých vo vyzývavých pózach lákala mužov prostredníctvom sociálnej siete na svoje telo. Nikola vraj poskytovala sexuálne služby ešte predtým, než si dala urobiť umelé prsia. Privyrábala si takto minimálne tri roky.

K tejto téme sme sa snažili získať aj Nikoline stanovisko. Keďže stále súťaží na Farme, požiadali sme televíziu Markíza o sprostredkovanie jej vyjadrenia. Zatiaľ však bez úspechu.

Čakali by ste, že Nikola si zarábala takýmto spôsobom?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 14584Galéria

Nikola Komorová z Farmy Nikola Komorová na fotke, Nikola sa ukazovala aj Nikola býva s rodinou Nikolin profil z nevinnej Nikola a Adam pôsobia Nikola Komorová ukázala prsia Nikola Komorová

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: tip čitateľa, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články