Štvrtok, 6. október 2022. Meniny má Natália, zajtra Eliška, Elisa.

FOTO Náraz do betónového stĺpu v Kostolnej-Záriečí neprežil 27-ročný vodič

Náraz do betónového stĺpu v Kostolnej-Záriečí neprežil 27-ročný vodičGaléria fotiek (3)
Náraz do betónového stĺpu v Kostolnej-Záriečí neprežil 27-ročný vodič
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

KOSTOLNÁ-ZÁRIEČIE - Policajti vo štvrtok dopoludnia úplne uzavreli cestu I/61 v Kostolnej-Záriečí (okres Trenčín). Dokumentujú tam tragickú dopravnú nehodu. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na svojej stránke na sociálnej sieti.


Dopravu na mieste riadia policajti. Pri nehode zasahujú šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Trenčína s dvoma kusmi techniky, uviedlo Operačné stredisko Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne.

 

‼️VODIČI NA CESTE I/61 PRI KOSTOLEJ - ZÁRIEČÍ (OKR. TRENČÍN) POZOR. POLICAJTI DOKUMENTUJÚ TRAGICKÚ DOPRAVNÚ...

Posted by Polícia SR - Trenčiansky kraj on Thursday, August 11, 2022

Náraz do betónového stĺpu v Kostolnej-Záriečí neprežil 27-ročný vodič

Náraz do betónového piliera v katastri obce Kostolná-Záriečie (okres Trenčín) vo štvrtok ráno neprežil 27-ročný vodič Peugeotu. Okolnosti a príčiny dopravnej nehody vyšetrujú policajti. Informovala o tom na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia. "Vodič jazdil smerom od Nového Mesta nad Váhom na Trenčín, keď pod diaľničným mostom z doposiaľ nezistených príčin prešiel plynule do protismeru a prednou časťou vozidla narazil do betónového piliera," opísali policajti.

Náraz do betónového stĺpu
Galéria fotiek (3)
Náraz do betónového stĺpu v Kostolnej-Záriečí neprežil 27-ročný vodič
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Tento náraz mal pre vodiča podľa nich fatálne následky, utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Či pred jazdou požil alkohol alebo iné omamné látky, budú zisťovať pri súdnej pitve. "V predmetnej veci už trenčianski dopravní policajti vedú trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenia. Príčina a okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody sú v štádiu ďalšieho vyšetrovania," dodali policajti. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články