Štvrtok, 26. máj 2022. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

AKTUÁLNE Tragická dopravná nehoda pri obci Mošovce: Zrážku osobných áut neprežil 51-ročný muž

Pre vážnu dopravnú nehodu odstavila polícia cestu medzi Mošovcami a Turčianskymi TeplicamiGaléria fotiek (2)
Pre vážnu dopravnú nehodu odstavila polícia cestu medzi Mošovcami a Turčianskymi Teplicami
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

MOŠOVCE - Dopravnú nehodu v pondelok ráno na ceste I/65 pri Turčianskych Tepliciach neprežil 51-ročný vodič. Polícia zrážku dvoch osobných áut vyšetruje, informovala o tom TASR žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.


"Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania 51-ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Škoda v smere od Turčianskych Teplíc na Martin. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s protiidúcim osobným motorovým vozidlom Audi, ktoré viedla 31-ročná žena," opísala Kremeňová.

Pre vážnu dopravnú nehodu
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Pri dopravnej nehode podľa nej utrpel vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. "Alkohol u vodičky vozidla Audi vykonanou dychovou skúškou policajti nezistili. Po dopravnej nehode vodičku previezli na ošetrenie do nemocnice, u nebohého vodiča vykonajú pitvu," doplnila.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá.

Viac o téme:


 

Súvisiace články

Najčítanejšie články