Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

NAKA zatýkala na ministerstve vnútra: V putách odviedli viacero zamestnancov

Ilustračné fotoGaléria fotiek (1)
Ilustračné foto
Zdroj: Facebook/Polícia SR

BRATISLAVA - Zásah elitných policajtov Národnej kriminálnej agentúry v jednej z budov Ministerstva vnútra sa odohral včera predpoludním. Podľa informácií Topky.sk skončilo v putách viacero zamestnancov oddelenia takzvanej Osobitnej matriky Ministerstva vnútra!


Policajti NAKA prišli včera predpoludním do budovy Ministerstva vnútra na Drieňovej ulici. Na mušku si zobrali oddelenie Osobitnej matriky. V putách mali skočiť zamestnanci, ktorí sa špecializujú na udeľovanie Slovenského štátneho občianstva cudzím štátnym príslušníkom. Najnovšie informácie hovoria o tom, že obvinené sú štyri osoby a dokopy celkovo zadržali deväť ľudí. 

Veľký zásah NAKA proti drogovej trestnej činnosti: Zadržaní boli traja muži

Aké ďalšie trestné činy zadržaným pripisujú, sa nám zatiaľ zistiť nepodarilo, na oficiálne stanovisko čakáme. Otázky v súvislosti so zásahom príslušníkov NAKA na oddelení Osobitnej matriky Ministerstva vnútra sme už poslali príslušným orgánom. 

V súvislosti so zásahom sme oslovili hovorcu Ministerstva vnútra Petra Lazarova. Ten sa k zatýkaniu zamestnancov Ministerstva vnútra odmietol vyjadriť a odporučil nás na Národnú kriminalnu agentúru.

Správu budeme aktualizovať.

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články