°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Polícia pátrala po mladom mužovi z Popradu: Marko sa sám vrátil do miesta trvalého bydliska

Polícia pátra po nezvestnom 24-ročnom Markovi Kolodzejovi z popradskej mestskej časti Spišská Sobota
Polícia pátra po nezvestnom 24-ročnom Markovi Kolodzejovi z popradskej mestskej časti Spišská Sobota
Zdroj: Facebook - Polícia SR - Prešovský kraj
22.10.2020 15:27

POPRAD – Polícia odvolala pátranie po nezvestnom Markovi Kolodzejovi z popradskej mestskej časti Spišská Sobota, Patrikovi Kübecherovi z Popradu a Vladimírovi Hlavatom z obce Vyšné Repaše v okrese Levoča. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.


Ako ďalej priblížila, dvadsaťštyriročný Marko Kolodzej sa sám vrátil do miesta trvalého bydliska, pričom nezvestný bol od 20. októbra, keď odišiel v čase okolo 10.00 h na pracovný míting v Poprade, kde napísal SMS svojej matke, že je fyzicky v poriadku. Od 21. októbra mal už telefón vypnutý a nepodal o sebe žiadne informácie.

Pri hľadanom Patrikovi Kübecherovi z Popradu podľa Ligdayovej zanikli dôvody, prečo bolo pátranie vyhlásené. Policajti pred časom zverejnili pátranie v súvislosti s tým, že na muža vydal Okresný súd Stará Ľubovňa príkaz na dodanie do výkonu trestu za prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Polícia odvolala pátranie aj po nezvestnom 56-ročnom Vladimírovi Hlavatom, nakoľko bol podľa hovorkyne vypátraný policajnou hliadkou a bol v poriadku. Nezvestný bol od pondelka (19. 10.), keď po odchode z domu v ranných hodinách do práce neprišiel a nepodal o sebe ani žiadne informácie.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články