Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Tragický Silvester: Chlapec za záhadných okolností vypadol z okna

V tomto bloku v Humennom býval jedináčik Rastislav B. († 15), ktorý včera zahynul za nejasných okolností.
V tomto bloku v Humennom býval jedináčik Rastislav B. († 15), ktorý včera zahynul za nejasných okolností.
02.01.2008 00:00

HUMENNÉ - Rasťo († 15) zahynul počas silvestrovskej párty. Doposiaľ z neznámych príčin včera vypadol z okna na šiestom poschodí humenského paneláka.


V byte spolu s kamarátmi oslavoval príchod Nového roku. Rasťa B. našli mŕtveho v kaluži krvi len niekoľko desiatok metrov od bytu, kde s rodičmi býval.

"Vnuk sa vybral s partiou chlapcov oslavovať do jedného z bytov. Odišiel asi okolo siedmej večer. Vzal si ruksak, do ktorého si pribalil detské šampanské," smúti jeho dedo, ktorý však nič viac o nešťastí nevedel. Viac podrobností neposkytli ani susedia.

Podľa našich informácií sa chlapci spolu zabávali v byte a včera krátko po polnoci našli Rasťa ležať pod panelákom mŕtveho. Zrejme vypadol z okna, ale vylúčiť sa nedá ani cudzie zavinenie. Ďalší chlapci z partie sa totiž potom rozutekali. Privolaný lekár sa k príčine úmrtia vyjadriť nevedel a nariadil súdnu pitvu. Rasťo bol jedináčik, chodil do 1. ročníka obchodnej akadémie a učil sa veľmi dobre. Jeho rodičov tragédia veľmi zasiahla. Prípadom sa zaoberá aj humenský vyšetrovateľ, ktorý začal stíhanie vo veci usmrtenia.

Galéria

Rastislav B. († 15)

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články