VIDEO Muž v nákupnom centre v Bratislave tvrdil, že má bombu: FOTO Pozrite sa na to komando! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

VIDEO Muž v nákupnom centre v Bratislave tvrdil, že má bombu: FOTO Pozrite sa na to komando!

Muža zadržala polícia.
Muža zadržala polícia.
Zdroj: Facebook/Polícia SR
03.12.2019 09:29

BRATISLAVA - Polícia v utorok ráno evakuovala nákupné centrum na Einsteinovej ulici v Bratislave. Dôvodom bolo oznámenie o mužovi, ktorý sa v jednej z kaviarní vyjadril, že má bombu. Na mieste zasahovali aj záchranári. Muža s putami na rukách vyviedli z budovy kukláči.


Polícia o zásahu informovala na sociálnej sieti, potvrdila to aj Lucia Mihalíková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

"Výsledkom promptného zásahu pohotovostného policajného útvaru je zadržaný Slovák, ktorý bol eskortovaný na príslušné oddelenie," uviedla polícia.

Pyrotechnická prehliadka v Auparku.
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Po pol jedenástej dopoludnia zástupcovia zákona dodali, že pyrotechnická prehliadka mala negatívny výsledok. Nákupné centrum je teda znova v prevádzke. Prečo sa muž rozhodol šíriť paniku takýmto spôsobom, nie je momentálne známe. 

Muža zadržala polícia.
Zdroj: Facebook/Polícia SR

"Vyšetrovateľ Policajného zboru prvotným úkonom začal trestné stíhanie vo veci trestného činu šírenia poplašnej správy. So zadržaným 38-ročným mužom v súčasnosti vykonáva potrebné procesné úkony. Ak to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, budeme Vás o prípade informovať," doplnili.


Galéria

Muža zadržala polícia. Pyrotechnická prehliadka v Auparku. Pyrotechnická prehliadka v Auparku. Polícia v utorok ráno Polícia v utorok ráno Pyrotechnická prehliadka v Auparku.

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články