Pomôžte v pátraní! Nezvestná Martina (15) zmizla v apríli z Reedukačného centra Trstín | Topky.sk

Nedeľa, 25. august 2019. Meniny má Ľudovít, zajtra Samuel.

Pomôžte v pátraní! Nezvestná Martina (15) zmizla v apríli z Reedukačného centra Trstín

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
18.07.2019 09:20

BREZNO - Breznianski policajti pátrajú po nezvestnej 15-ročnej Martine Markusovej z Polomky, chovankyni Reedukačného centra Trstín v okrese Trnava.


Banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová informovala, že dievča naposledy videli 18. apríla 2019 okolo 11.00 h, kedy sa v sprievode sociálnej pracovníčky zúčastnilo na súdnom pojednávaní v Brezne. Po jeho skončení a opustení budovy okresného súdu nenastúpilo do služobného auta a ušlo. 

Polícia pátra po 14-ročnej
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

"Do dnešného dňa sa do reedukačného centra nevrátilo, nezdržiava sa ani v mieste trvalého bydliska a jeho pobyt nie je známy," dodala Faltániová. Martina Markusová je vysoká 165 centimetrov, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči, čierne vlasy, dlhé po plecia. Naposledy mala oblečené modré, na kolenách a stehnách roztrhané rifle, dlhý sveter na gombíky kávovej farby a olivovo zelenú bundu s kapucňou. Obuté mala tenisky svetlomodrej farby vysoké po členky.

"Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom dievčati oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania číslo 158 alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja," uviedla hovorkyňa. 


Galéria

Polícia pátra Polícia pátra po 14-ročnej

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články