Pondelok, 2. august 2021. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Únik pikantných Slotových fotografií: V krčme spí za stolom s poldecákmi!

Ján Slota sa spoločensky unavil
Ján Slota sa spoločensky unavil
02.03.2012 10:34

BRATISLAVA - Tento týždeň dáva Jánovi Slotovi poriadne zabrať. Len v stredu kvôli predčasnému odchodu z televíznej diskusie čelil vlne kritiky a už je tu ďalšia galiba v podobe ošemetných fotografií, ktoré sa objavili na internete.


Snímky staršieho dáta zachytávajú šéfa národniarov v nie príliš dôstojnej polohe, ktorá hovorí za všetko. Zobrazujú ho spoločensky unaveného ako so sklonenou hlavou sedí v neznámom podniku pri stole.

Únik pikantných Slotových fotografií:
Zdroj: Tip čitateľa

Na ďalšej fotografii pôsobí už trochu "živšie", pretože má aspoň otvorené oči a ako-tak vníma okolie.

Únik pikantných Slotových fotografií:
Zdroj: Tip čitateľa

Tu si už zrejme povedal, že má dosť a je čas ísť domov.

Únik pikantných Slotových fotografií:
Zdroj: Tip čitateľa

Čo predseda SNS robí vo svojom súkromnom čase, je prirodzene jeho vec. Núka sa ale otázka, či by sa mal ako verejný činiteľ nechať zvečňovať práve v takýchto momentoch. Prinajmenšom zvláštne je však to, že fotky sa na webe objavili len niekoľko dní pred predčasnými parlamentnými voľbami. Strana a ani Slota sa k času či okolnostiam, za ktorých fotografie vznikli, nevyjadrili.

"Určite nejde, ako vidno, o aktuálny fotozáber, takže to nebudeme komentovať," uviedla pre topky.sk hovorkyňa Jana Benková s tým, že vecou sa ďalej nebudú zaoberať.

Oslovili sme však politológa Tomáša Jahelku s otázkou, či predsedovi SNS spomínané fotografie dopomôžu k pozitívnemu výsledku vo voľbách, alebo mu naopak uškodia.

"Nemyslím si, že uvedené fotky v predvolebnom boji Jánovi Slotovi ublížia. SNS už dávnejšie zaznamenala značný odliv národne orientovaných voličov najmä k strane Smer-SD. Naopak, tým voličom, ktorí ostali SNS verní, takéto správanie imponuje," domnieva sa. Slota podľa neho pre svojich sympatizantov predstavuje obraz Slováka, ktorý si rád vypije a navyše v tom nie je pokrytecký. "Preto si myslím, že tí občania, ktorí chcú voliť SNS, svoje rozhodnutie na základe týchto snímkov nezmenia," dodal Jahelka.

 


Galéria

Ján Slota sa spoločensky Ján Slota sa spoločensky Ján Slota sa spoločensky Ján Slota sa spoločensky

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články