Piatok, 26. august 2016. Meniny má Samuel, zajtra Silvia.

Filmové Bleskovky

Božská Florence. Film, ktorý musíte počuť, aby ste uverili. Do kín prichádza 25. augusta

včera o 09:00

Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) je v roku 1944 na výslní a vrchole newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), veľkorysým patrónom klasickej hudby, obšťastňuje mestskú smotánku výberom slávnych operných árií a to vo vlastnom podaní. viac »

Star Trek za hranicami známeho vesmíru

Star Trek za hranicami

11.08.2016 10:00

Za hranice poznaného – práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku – vo filme s názvom Star Trek: Do neznáma. Priaznivci sci-fi žánru si prídu na svoje už 18. augusta, práve vtedy totiž do slovenských kín prichádza ďalšie pokračovanie úspešnej série. viac »


Každá mama má bod zlomu

Každá mama má bod

08.08.2016 10:00

Matky majú toho veľa. Príliš veľa. A navyše sa na nich zo všetkých strán valia priateľské rady, odporúčania a návody, ako to zvládať jednou rukou a nestrácať pritom úsmev z tváre. Aplikácie, blogy, články v časopisoch, hodnotenia expertov aj laikov – nič z toho však nevyrieši základný problém pracujúcej matky – ako dopekla to jedna žena môže všetko ... viac »


Český herec Jiří Langmajer ako škodná na internetovej zoznamke?

Český herec Jiří Langmajer

01.08.2016 10:00

Hľadanie pána božského, alebo ak chcete toho pravého, môže byť občas poriadna fuška. Najmä, ak sa na to ide cez internetové zoznamky, na ktorých sa môžu vyskytnúť notorickí zvodcovia, akým sa ukázal aj charizmatický český herec Jiří Lagmajer… našťastie iba v novej letnej komédii, ktorá čoskoro rozosmeje aj naše kiná. viac »


Do kín prichádza nový film Pedra Almodóvara, Julieta

Do kín prichádza nový

20.07.2016 10:00

Príbeh o prianiach, spomienkach, strate a nekonečnej túžbe nezostať sám. viac »


Ľadová udalosť horúceho leta

Ľadová udalosť horúceho leta

05.07.2016 09:00

Prichádza piate pokračovanie jednej z najpopulárnejších animovaných filmových sérií – Doba ľadová: Mamutí tresk. Stretneme v nej všetkých starých známych hrdinov a pár úplne nových. 14. 7. 2016 prichádza ľadová udalosť roka a s ňou mamuty Manny, Ellie, niečo ako leňochod menom Sid, tiger Diego alebo vačice Crash a Eddie. viac »


Lucie prvýkrát na plátnach kín

Lucie prvýkrát na plátnach

04.07.2016 11:00

David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák, P.B.CH. Legendárna česká kapela LUCIE vstúpi do našich kín v unikátnom dokumente. viac »


Čaká nás zábava na plné obrátky

Čaká nás zábava na

04.07.2016 09:00

Začiatok prázdnin sa bude niesť v duchu zábavy, dobrej nálady, osláv, ale tiež katastrof a nedorozumení. 7. júla totiž prichádza do kín bláznivá komédia Mike a Dave zháňajú baby. Zahrajú si v nej Anna Kendrick, Adam DeVine, Aubrey Plaza a najmä obľúbený Zac Efron. Film je inšpirovaný skutočnými udalosťami. viac »


Skupina Lucie osobne uvedie v Karlových Varoch premiéru filmu o sebe

Skupina Lucie osobne uvedie

01.07.2016 12:00

Slávnostnú premiéru celovečerného filmu Lucie: Príbeh jednej kapely uvedie na medzinárodnom Filmovom Festivale Karlove Vary priamo hlavná herečka. Lucie. Osobne a v kompletnej zostave. viac »


Neobyčajný a nepríjemný, šokujúci a vulgárny film Oslnení slnkom v kinách od 30. júna

Oslnení slnkom

28.06.2016 11:00

Dvaja muži a dve ženy pod horúcim talianskym slnkom premenia dovolenkovú idylu na súboj plný žiarlivosti. viac »


Vždy sme vedeli, že sa vrátia…

Vždy sme vedeli, že

20.06.2016 11:00

Dvadsať rokov sme sa pripravovali. Oni tiež. Mimozemská civilizácia opäť udrie. Je na to ľudstvo pripravené? To sa dozviete v pokračovaní jedného z najúspešnejších filmov všetkých čias. Deň nezávislosti: Nový útok prichádza do slovenských kín od 23. júna. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmorama

Farmorama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Zahraj si poker úplne zadarmo s priateľmi alebo s hráčmi z celého sveta.