Utorok, 6. december 2016. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Filmové Bleskovky

Chceli by ste na vianočnej párty Jennifer Aniston? Máte ju mať!

pred 4 hodinami

Jediný spôsob ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne! viac »

Do kín prichádza film Mela Gibsona Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

Do kín prichádza film

09.11.2016 08:00

Keď prišiel rozkaz k ústupu, jeden vojak neuposlúchol. Film oscarového režiséra Mela Gibsona, inšpirovaný skutočným príbehom muža, ktorý sa počas vojny stal hrdinom bez jediného výstrelu. viac »


Neustupuj, nevzdávaj sa, nevracaj sa

Neustupuj, nevzdávaj sa, nevracaj

17.10.2016 12:00

Tvár Toma Cruisa, prenikavý intelekt a schopnosť vymlátiť hocičo z hocikoho. To je drsný detektív Jack Reacher v pokračovaní akčného filmu Jack Reacher: Nevracaj sa. viac »


Na Slovensko prichádza Bezva ženská

Na Slovensko prichádza Bezva

17.10.2016 10:00

Filmová pochúťka od tvorcov komédie Ženy v pokušení a Muži v nádeji prichádza do slovenských kín. A zahrajú si v nej Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Tereza Kostková, Václav Postránecký, či mladá sympatická slovenská herečka Kristína Svarinská. Komédiu Bezva ženská na krku môžete vidieť už od 20. októbra. viac »


Mali plán ako zastaviť Hitlerovho muža. Príbeh dvoch vojakov, ktorí chceli ukončiť nacistické zlo

Mali plán ako zastaviť

14.10.2016 11:00

Už od štvrtka 13. Októbra je v našich kinách nový film Anthropoid, ktorý vychádza z výnimočného skutočného príbehu vojenskej operácie počas druhej svetovej vojny, ktorej cieľom bol atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha. viac »


Café Society

Café Society

28.09.2016 10:00

Najnovší, vtipný a častokrát aj dojímavý film Woodyho Allena Café Society berie diváka do plyšových hollywoodskych sídel, jagavých newyorských podnikov, priamo do centra škandálov, a tajomstiev najvyššej spoločnosti Hollywoodu a New Yorku 30-tych rokov minulého storočia. viac »


Leto ešte neskončilo a už sa vracia! Začínajú Prázdniny v Provence

Leto ešte neskončilo a

19.09.2016 08:00

Kamaráti, letné lásky a Prázdniny v Provence. Leto neskončilo, zábava trvá. Herecká trojica Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek predĺžia divákom v kinách letnú sezónu a prázdniny v novej komédii režiséra Vladimíra Michálka Prázdniny v Provence. Na plátne sa teda znova zíde herecká trojica z úspešnej zimnej komédie Padesátka, tentoraz v letnej ... viac »


Clint Eastwood nakrútil celý film Sully s kamerami IMAX

Clint Eastwood nakrútil celý

07.09.2016 11:00

Ešte pred Christopherom Nolanom a jeho Dunkirkom, dokončil svoj najnovší filmový príbeh režisér Clint Eastwood. Obidva filmy spája prekvapivo aj najnovšia snímacia technológia IMAX. viac »


Lovecká sezóna: Strachopud - veselá partia z lesa je späť!

Lovecká sezóna: Strachopud -

05.09.2016 18:00

Kto sa bojí, nesmie do lesa. Alebo ak chcete, toto bude (nielen) pre malých odvážlivcov, ale aj pre ich rodičov a starých rodičov. viac »


Clint Eastwood a IMAX Experience

Clint Eastwood a IMAX

05.09.2016 11:00

Z nemého pištoľníka sa preperacoval k jednému z najvplyvnejších tvrocov súčasného Hollywoodu. Od Amerického ostreľovača k filmu Sully. viac »


Božská Florence. Film, ktorý musíte počuť, aby ste uverili. Do kín prichádza 25. augusta

Božská Florence. Film, ktorý

24.08.2016 09:00

Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) je v roku 1944 na výslní a vrchole newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), veľkorysým patrónom klasickej hudby, obšťastňuje mestskú smotánku výberom slávnych operných árií a to vo vlastnom podaní. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!