Streda, 22. február 2017. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Filmové Bleskovky

Pes, ktorý spieva, nehryzie

pred 38 minútami

Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! viac »

Baba Jaga je späť, prichádza John Wick 2!

John Wick

pred 23 hodinami

V ďalšom pokračovaní hitu z roku 2014 sa legendárny nájomný vrah John Wick (Keanu Reeves) musí opäť vrátiť do služby. Potom, ako sa porátal s bandou, ktorá mu zabila psa, John opustil krvavý biznis a venuje sa oprave svojho milovaného Mustangu 1969. Získal ho späť po šialenej naháňačke ulicami New Yorku od ruskej mafie, ktorá mu ho ukradla. viac »


LION - Dlhá cesta domov

LION - Dlhá cesta

16.02.2017 11:00

Film LION, ktorý získal 6 nominácií na Oscara (vrátane kategórie Najlepší film), prichádza do slovenských kín už 16. februára. Nenechajte si ujsť dojímavý príbeh malého indického chlapca, nakrútený podľa skutočných udalostí. viac »


Do kín prichádza dlho očakávaný film Martina Scorseseho Mlčanie

Mlčanie

15.02.2017 12:00

Film Mlčanie /Silence/ vznikal 28 rokov. Držiteľ Oscara Martin Scorsese prichádza s filmom, s ktorým sa budú porovnávať jeho ostatné diela. Mlčanie je príbeh dvoch mladých misionárov, ktorí sa v 17. storočí vydajú hľadať svojho strateného učiteľa do tajomného a exotického Japonska, kde je ich viera postavená mimo zákon a ich prítomnosť je zakázaná. viac »


Ako sa zmenili hrdinovia kultového Trainspottingu?

Ako sa zmenili hrdinovia

14.02.2017 09:30

Pokračovanie s názvom T2 Trainspotting prichádza do slovenských kín. Film, ktorý mnohí považujú za jeden z najlepších filmov 90. rokov, odštartoval hviezdne kariéry viacerých britských hercov. viac »


Kam putuje psia duša?

Kam putuje psia duša?

03.02.2017 09:00

Práve teraz putuje na plátna kín! Režisér LASSE HALLSTRÖM (Pravidlá muštárne, Láska na kari, Čokoláda, Hačiko: Príbeh psa) prináša filmovú adaptáciu obľúbenej knihy W. BRUCE CAMERONA s názvom PSIA DUŠA. Dojemný príbeh jedného oddaného havkáča, ktorý postupne objavuje zmysel svojej existencie v tom, že ľudské bytosti vo svojom okolí učí milovať a smiať sa. viac »


Veľká jazda pokračuje! Surfisti vo frakoch sú späť!

Divoké vlny 2

24.01.2017 09:00

Po desiatich rokoch sa do kín vracia pokračovanie úspešnej animovanej akčnej komédie nominovanej na Oskara - DIVOKÉ VLNY 2. viac »


Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony, menil pravidlá

Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony,

19.01.2017 14:00

Skutočný príbeh muža, ktorý vybudoval impérium menom McDonald´s. Dnes do neho patrí 35.000 prevádzok s rýchlym občerstvením po celom svete. viac »


Nový dokument "Život v oblakoch" s Erikom Balážom už tento štvrtok v Bratislave

Nový dokument

11.01.2017 11:00

Príďte si pozrieť nový dokument od tvorcov filmov Vlčie hory a Strážca divočiny – Erika Baláža, Karola Kaliského, Adama Bašteka a Jozefa Fialu, Život v oblakoch. viac »


Tajomstvo miznúcich ponožiek čoskoro odhalené!

Tajomstvo miznúcich ponožiek čoskoro

09.01.2017 13:00

Vy ich nepoznáte, oni vás majú v hrsti. Nikdy ste ich nevideli, hoci žijú u vás doma. Neviete, kde máte druhú ponožku, oni si na nej práve pochutnávajú. Viac sa o týchto záhadných tvoroch dozviete už v utorok 10. januára o 18:00 v kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici. Porozprávať o nich príde režisérka dobrodružného animovaného filmu LICHOŽRÚTI ... viac »


La La Land - Pre všetkých, ktorí snívajú

La La Land -

02.01.2017 17:00

V Los Angeles, meste plnom nádejí a hviezd, Sebastian (Ryan Gosling) stretne Miu (Emma Stone) a spolu sa vydajú ďaleko za hranice stereotypu všedných dní – až do rozprávkovej krajiny splnených snov menom La La Land. Talentovaného jazzového pianistu a nádejnú herečku čaká vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré sa ani náhodou nepodobá na ich skutočné životy. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!