Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Filmové Bleskovky

Jiří Macháček exceluje v ďalšom filme režiséra Hřebejka

Dezertér

Dezertér

FotoVideo
pred 5 hodinami

DEZERTÉR, v poradí druhý film z trilógie ZÁHRADNÍCTVO režiséra Jana Hřebejka a scenáristu Petra Jarchovského, rozpráva príbeh mužov, ktorí nasadzovali životy v boji za slobodu. Prežili vlastnú smrť, aby znovu čelili strate nádejí, v ktoré verili, a ku ktorým sa utiekali. Každý z nich sa snaží znovu nájsť domov. DEZERTÉR je tragikomický dramatický príklad ... viac »

Kauffmann sa v kinách predstaví v Pucciniho opere Tosca

Kauffmann sa v kinách

27.02.2017 10:00

Jeden z najvýznamnejších svetových tenorov súčasnej opernej scény – Jonas Kaufmann sa predstaví v Pucciniho obľúbenej opere Tosca, ktorú kiná CINEMAX premietnu už 6. marca o 19:00. Sprevádzať ho na javisku budú sopranistka Emily Magee a barytonista Thomas Hampson. viac »


Logan: Wolverine. Prišiel jeho čas!

Wolverine

27.02.2017 09:00

Wolverine sa vracia! Spolu s ním sa ocitáme v blízkej budúcnosti, v útočisku na mexickej hranici, kde sa životom opotrebovaný Logan stará o chorého Profesora X. Jeho plány na život v ústraní však rýchlo padnú, keď mu cestu skríži mladá mutantka s veľmi nebezpečnými prenasledovateľmi v pätách. Dobrodružný akčný film Logan: Wolverine sa predvedie slovenským ... viac »


Pes, ktorý spieva, nehryzie

Pes, ktorý spieva, nehryzie

22.02.2017 09:00

Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! viac »


Baba Jaga je späť, prichádza John Wick 2!

John Wick

21.02.2017 10:00

V ďalšom pokračovaní hitu z roku 2014 sa legendárny nájomný vrah John Wick (Keanu Reeves) musí opäť vrátiť do služby. Potom, ako sa porátal s bandou, ktorá mu zabila psa, John opustil krvavý biznis a venuje sa oprave svojho milovaného Mustangu 1969. Získal ho späť po šialenej naháňačke ulicami New Yorku od ruskej mafie, ktorá mu ho ukradla. viac »


LION - Dlhá cesta domov

LION - Dlhá cesta

16.02.2017 11:00

Film LION, ktorý získal 6 nominácií na Oscara (vrátane kategórie Najlepší film), prichádza do slovenských kín už 16. februára. Nenechajte si ujsť dojímavý príbeh malého indického chlapca, nakrútený podľa skutočných udalostí. viac »


Do kín prichádza dlho očakávaný film Martina Scorseseho Mlčanie

Mlčanie

15.02.2017 12:00

Film Mlčanie /Silence/ vznikal 28 rokov. Držiteľ Oscara Martin Scorsese prichádza s filmom, s ktorým sa budú porovnávať jeho ostatné diela. Mlčanie je príbeh dvoch mladých misionárov, ktorí sa v 17. storočí vydajú hľadať svojho strateného učiteľa do tajomného a exotického Japonska, kde je ich viera postavená mimo zákon a ich prítomnosť je zakázaná. viac »


Ako sa zmenili hrdinovia kultového Trainspottingu?

Ako sa zmenili hrdinovia

14.02.2017 09:30

Pokračovanie s názvom T2 Trainspotting prichádza do slovenských kín. Film, ktorý mnohí považujú za jeden z najlepších filmov 90. rokov, odštartoval hviezdne kariéry viacerých britských hercov. viac »


Kam putuje psia duša?

Kam putuje psia duša?

03.02.2017 09:00

Práve teraz putuje na plátna kín! Režisér LASSE HALLSTRÖM (Pravidlá muštárne, Láska na kari, Čokoláda, Hačiko: Príbeh psa) prináša filmovú adaptáciu obľúbenej knihy W. BRUCE CAMERONA s názvom PSIA DUŠA. Dojemný príbeh jedného oddaného havkáča, ktorý postupne objavuje zmysel svojej existencie v tom, že ľudské bytosti vo svojom okolí učí milovať a smiať sa. viac »


Veľká jazda pokračuje! Surfisti vo frakoch sú späť!

Divoké vlny 2

24.01.2017 09:00

Po desiatich rokoch sa do kín vracia pokračovanie úspešnej animovanej akčnej komédie nominovanej na Oskara - DIVOKÉ VLNY 2. viac »


Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony, menil pravidlá

Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony,

19.01.2017 14:00

Skutočný príbeh muža, ktorý vybudoval impérium menom McDonald´s. Dnes do neho patrí 35.000 prevádzok s rýchlym občerstvením po celom svete. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.