Nedeľa, 18. marec 2018. Meniny má Eduard, zajtra Jozef.

Dovolenková inšpekcia

Toto je päť najlepších kúpalísk na Slovensku!

KÚPALISKO MARGITA A ILONA, LEVICE

KÚPALISKO MARGITA A ILONA, LEVICE

28.08.2006 00:02

Dvojmesačná letná akcia Nového Času sa skončila. Dovolenkoví inšpektori prešli celé Slovensko a navštívili 48 vodných nádrží a kúpalísk. Posvietili si na ich silné i slabé stránky - všímali si nielen ceny vstupného, športové, ubytovacie a stravovacie možnosti, ale aj upravenosť okolia a to, ako dané stredisko dbá o spokojnosť zákazníkov. Prinášame ... viac »

Aulandia v Bratislave

Aulandia v Bratislave

26.08.2006 00:02

BRATISLAVA - Niekoľko relaxačných bazénov s vírivkami a chrličmi, masáže, sauny a tri tobogany - to všetko nájdete v bratislavskom Auparku v Aulandii. Najväčšou raritou je vonkajší bazén s toboganom, nachádzajúci sa priamo na streche obchodného centra. S ubytovaním tu však nepočítajte. viac »


Bojnice – termálne kúpalisko

Bojnice – termálne kúpalisko

25.08.2006 00:00

BOJNICE - V peknom mestskom lesoparku, hneď vedľa známej zoologickej záhrady a pod malebným Bojnickým zámkom nájdete menšie termálne kúpalisko mestského typu. V horúcich letných dňoch ho využívajú okrem domácich aj turisti prichádzajúci za spomenutými atrakciami Bojníc. V čase našej návštevy bolo, bohužiaľ, kúpalisko pre nepriaznivé počasie prázdne. viac »


Patince – letné kúpalisko

Patince – letné kúpalisko

24.08.2006 00:01

PATINCE - Čistá voda v bazénoch, udržiavané zelené plochy na slnenie, tridsaťmetrový tobogan - to všetko ponúka letné kúpalisko v Patinciach. Slabšie je na tom stredisko napríklad s atrakciami pre deti. Areál kúpaliska nájdete neďaleko Komárna a rozprestiera sa na ploche štyroch hektárov. viac »


Štúrovo - termálne kúpalisko Vadaš

Štúrovo - termálne kúpalisko

23.08.2006 00:02

ŠTÚROVO - Na lúke Vadaš pri Štúrove bol v sedemdesiatych rokoch objavený v hĺbke 130 metrov termálny prameň s teplotou takmer 40 °C. V okolí tohto zdroja vyrástol kúpeľno- -rekreačný areál, ktorý má dnes aj s ubytovacími kapacitami rozlohu 32 hektárov. Kúpalisko Vadaš poskytuje spojenie oddychu, zábavy i relaxu pre celú rodinu. viac »


Nitra - mestské kúpalisko

Nitra - mestské kúpalisko

22.08.2006 00:00

NITRA - Tobogan, šesť bazénov, niekoľko ihrísk na plážový volejbal - to všetko ukrýva mestské kúpalisko v Nitre. Jeho areál nájdete v parku takmer v centre mesta. V horúcich letných dňoch ponúka osvieženie nielen domácim, ale aj turistom. viac »


Kúpalisko Margita a Ilona v Leviciach

Kúpalisko Margita a Ilona

21.08.2006 00:00

LEVICE - Iba 6 kilometrov od Levíc smerom na Šahy, za mestskou časťou Kalinčiakovo, nájdete letný športovo-rekreačný areál Margita a Ilona. Návštevníkom ponúka nielen rozľahlý komplex niekoľkých bazénov, ale aj dostatok možností na športové vyžitie. Ubytovanie zas možno násjť v chatovo-kempingovej osade. viac »


Podhájska - termálne kúpalisko

Podhájska - termálne kúpalisko

20.08.2006 07:47

PODHAJSKA - Neďaleko Šurian bola objavená v roku 1973 jedinečná minerálna voda vyvierajúca z hĺbky 1900 metrov. A tak sa v Podhájskej, jednej z najstarších obcí na Slovensku, začala nová etapa založená na cestovnom ruchu. Vyrástol tu postupne obrovský 11 hektárový rekreačný komplex s kapacitou 5500 ľudí, ktorý poskytuje možnosti kúpania a oddychu na ... viac »


Nové Zámky - termálne kúpalisko

Nové Zámky - termálne

19.08.2006 00:00

NOVÉ ZÁMKY - Kúpalisko nesie meno svojho zakladateľa Emila Tatárika, vlastníka 10-hektárového pozemku, na ktorom sa areál rozprestiera. Na mieste pôvodného jazierka sa v 70. rokoch začalo s výstavbou prvých bazénov. Dnes tu nájdete nádherne upravený lesopark s možnosťami kúpania aj aktívneho odpočinku. viac »


Komárno - termálne kúpalisko

Komárno - termálne kúpalisko

18.08.2006 06:00

KOMÁRNO - Na okraji mesta nájdete nenápadné mestské kúpalisko s využitím termálnej vody s podobným zložením, ako je piešťanská voda. Nachádzajú sa tu bazény s termálnou, pitnou a zmiešanou vodou a pekné zelené plochy, no od reštauračných a sociálnych zariadení si veľa nesľubujte. Na rekonštrukciu ešte len čakajú. viac »


Termálne kúpalisko Veľký Meder

Termálne kúpalisko Veľký Meder

17.08.2006 00:00

VEĽKÝ MEDER - Na otvorenom priestranstve 6-hektárového pozemku nájdete komplex, ktorý poskytuje skutočne všetko, čo si od podobného zariadenia môžete sľubovať. Trávnatý areál v tieni stromov, niekoľko bazénov na oddych i osvieženie, množstvo bufetov, priestory na športovanie, doplnkové služby a ubytovanie. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.