Štvrtok, 30. október 2014. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Prominenti

Najťažšie sviatky Kataríny Brychtovej: Prečo budú smutno-bôľne?

Katarína Brychtová

Katarína Brychtová

pred 6 minútami

BRATISLAVA - Slovenská herečka a moderátorka Katarína Brychtová každý rok počas Dušičiek spomína na blízkych. Tentoraz však budú oveľa ťažšie ako po minulé roky - v januári jej totiž zomrel milovaný otec. viac »

Playboy z Dva a pol chlapa zmäkol: Čo ho dostalo?!

Ashton Kutcher

pred 36 minútami

NEW YORK - Americký herec Ashton Kutcher tvrdí, že odvtedy, ako prišla na svet jeho dcérka Wyatt Isabelle, je oveľa citlivejší. Tridsaťšesťročný rodák z mesta Cedar Rapids v Iowe to uviedol na sociálnej sieti Facebook. viac »


Problémy herca zo Scary Movie: Skončil v policajných putách!

Problémy herca zo Scary

pred hodinou

NEW YORK - Zakladateľa a riaditeľa hudobného vydavateľstva Black Kapital Records Sugea Knighta a komika Katta Williamsa, ktorý je známy napríklad zo Scary Movie 5, zatkli v stredu za krádež fotoaparátu. Tej sa mali dopustiť ešte 5. septembra v Beverly Hills, pričom poškodenou je istá fotografka celebrít. viac »


Robbie Williams je dvojnásobným otcom: Meno synčeka už známe!

Robbie Williams

pred hodinou

LONDÝN - Anglický spevák Robbie Williams a jeho manželka Ayda Field dali synovi meno Charlton Valentine. Štyridsaťročný hudobník zverejnil novinku prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde tiež ponúkol video, v ktorom je vidieť, ako Field manžela s dieťaťom na rukách tlačí na invalidnom vozíku po nemocničnej chodbe. viac »


Ďalšie tajomstvo Bartošovej listu na rozlúčku odhalené: Prekvapivý odkaz pre Rychtářa!

Ďalšie tajomstvo Bartošovej listu

pred 4 hodinami

PRAHA - Šok! Iveta Bartošová (†48) spáchala samovraždu len 7 mesiacov po svadbe s Josefom Rychtářom (56), a to dokonca na jeho narodeniny. Po jej smrti sa na verejnosť dostali viaceré videá, v ktorých sa speváčka sťažovala na bezcitnosť svojho muža. Jej fanúšikovia mu dokonca dávajú celú tragédiu za vinu. O to viac prekvapujú slová, ktoré mu umelkyňa ... viac »


Návrat legendy: Marika Gombitová predstavila svoj nový web aj imidž

Návrat legendy: Marika Gombitová

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Po dlhých rokoch čakania sa návrat najpopulárnejšej speváčky v histórii slovenskej hudby stáva skutočnosťou. Marika Gombitová už pred dvoma rokmi fanúšikom odkázala, že sa plánuje vrátiť k hudobným aktivitám, no dlho sa nič nedialo. Prvou "lastovičkou" je nová oficiálna stránka, na ktorej plánuje fanúšikov informovať o všetkých novinkách. viac »


Toto sú vážne oni?! Banášová a Modrovský zostarli o 200 rokov!

Toto sú vážne oni?!
Foto

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Prekvapili! V stredu sa krstil benefičný kalendár Posol o kvapku lepších správ. Do charitatívneho projektu sa zapojilo mnoho známych tvárí slovenského šoubiznisu. Medzi nimi aj Adela Banášová (34) a Peter Modrovský (31). No a práve oni počas večera pútali najviac pozornosti. V spoločnosti sa totiž dvojica objavila v skutočne nezvyčajnom ... viac »


Celebritné "škaredé káčatká", z ktorých sú dnes najžiadanejšie hviezdy: Fúha, to sú ale premeny!

Celebritné

pred 6 hodinami

NEW YORK - Odstávajúce uši, veľké zuby, nepekný zovňajšok. S podobnými problémami sa kedysi museli popasovať aj známe tváre. Tieto celebrity však dozreli do krásy, uznajte sami. viac »


Na markizáckej Farme to vrie: Si nadržaný a už ti z toho j*be!

Na markizáckej Farme to
Foto

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Dlhé týždne ďaleko od akejkoľvek civilizácie sa začali viditeľne podpisovať na atmosfére, ktorá vládne na markizáckej Farme. Medzi statkármi panuje ponorková choroba - aj z najmenších maličkostí vznikajú poriadne ostré hádky. Najnovšie sa do seba pustili Reza Givili (31) a Jana Ivaničová (33). Iráncovi sa totiž zdalo, ... viac »


Zlatica Puškárová a Patrik Švajda vzorom: Ako si udržiavajú toľké roky dokonalý vzťah?

Zlatica Puškárová a Patrik

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Zlatica Puškárová a Patrik Švajda patria medzi tie páry, ktoré sú spolu už dlhý čas. Aj po štrnástich rokoch sú stále šťastní a týmto úctyhodným číslom sa zaradili medzi najtrvácnejšie dvojice nášho šoubiznisu. viac »


Smutný pohľad na Stana Dančiaka: Kedysi bavil celý národ, dnes...

Smutný pohľad na Stana
Foto

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Stano Dančiak (72) kedysi svojimi filmovými a divadelnými postavami zabával celý národ, dnes bojuje s ťažkým životným osudom. Silná cukrovka ho pripravila o zrak a pripútala k invalidnému vozíku. A tak sa musel vzdať milovanej práce, ktorá robila radosť jemu a státisícom Slovákov. Dlhé dni v temnote mu spríjemňuje už len manželka Darina, ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Crop Circles 2

Crop Circles 2

Tower Defense v kruhoch z obilia.Gangster Bros

Gangster Bros

Starý dobrý Mario v novom šate.