Utorok, 30. august 2016. Meniny má Ružena, zajtra Nora.

Prominenti

Choroba ju zmenila: Z Kmotríkovej je dnes iná žena!

Adriana Kmotríková

Adriana Kmotríková

Foto
pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Minulý rok Adriana Kmotríková (46) čelila hrozivej diagnóze - lekári jej oznámili, že má nádor na mozgu. Všetko to začalo kolapsom rovno pred kamerami jojkárskych Novín a potom už pokračovalo náročnou liečbou. V septembri sa moderátorka ukázala prvýkrát po operácii na verejnosti. Odvtedy ubehol už rok... A pozrite, z blondínky je dnes úplne iná žena! viac »

Šebová šokuje divákov: Zuzi, trčí ti brucho!

Šebová šokuje divákov: Zuzi,
Foto

FOTO vnútri! pred 7 hodinami

BRATISLAVA – Poriadne guľatá! Herečka Zuzana Šebová (34) je jednou z najpopulárnejších herečiek, a tak je samozrejme ostro sledovaná. Nedávno si jeden z našich čitateľov všimol plagát, na ktorom je umelkyňa oveľa pribratejšia, ako by sa mnohým zdalo. Pozrite, aké trčiace brucho ukázala! viac »


Zatkli sestru slávnej Mariah Carey: Predávala sa na ulici!

Mariah Carey

pred 7 hodinami

LOS ANGELES – Alison Carey, staršiu sestru americkej speváčky a herečky Mariah Carey, zatkla polícia. Stalo sa tak po tom, čo výmenou za peniaze ponúkala sexuálne služby. Päťdesiatpäťročnú ženu zadržala polícia ešte v piatok v meste Saugerties v štáte New York v jednom z miestnych hotelov. Informoval o tom lokálny denník Daily Freeman. viac »


Český herec o svojich filmoch: Pozerať sa na seba? Nikdy, sú to muky!

Matěj Hádek

pred 9 hodinami

PRAHA - Český herec Matěj Hádek podľa vlastných slov už nejaký čas nesleduje filmy, v ktorých hrá. viac »


Vizionár Bowie v rokoch 1993-2003 zhudobnil atmosféru oboch milénií

Vizionár Bowie v rokoch

pred 9 hodinami

LOS ANGELES – Od smrti Davida Bowieho uplynulo viac než sedem mesiacov, počas ktorých sme sa snažili priniesť krátky prehľad jeho bohatej diskografie. V poslednej časti sa zameriame na vizionárske tituly, ktoré pripravil s Reevesom a menej prekvapivé, no kvalitné platne, nahrané s osvedčeným Tonym Viscontim. Naplno sa potvrdilo to, Bowie zakaždým zbožňoval šokovať svet. viac »


Kráska z Čiernej labute sa musela presťahovať: V tomto meste som nedokázala žiť!

Natalie Portman

pred 11 hodinami

LOS ANGELES – Izraelsko-americká herečka Natalie Portman je rada, že sa spolu s rodinou presťahovala z Paríža do Los Angeles. Tridsaťpäťročná rodáčka z Jeruzalema to prezradila v show Jimmy Kimmel Live! viac »


Bridget Jones po rokoch späť v Hollywoode: Toto je tajomstvo môjho odchodu!

Renée Zellweger

pred 11 hodinami

LOS ANGELES – V roku 2010 sa herečka Renée Zellweger rozhodla odísť zo sveta filmu a dať si pauzu od Hollywoodu. Po šiestich rokoch sa však vrátila a diváci ju čoskoro uvidia v treťom diele o bláznivom živote Bridget Jones. Prečo sa rozhodla odísť či vrátiť späť? Herečka sa rozhodla odhaliť svoje dôvody. viac »


Beyoncé je radosťou celá bez seba: Odovzdávanie hudobných cien úplne ovládla

Beyoncé je radosťou celá

pred 13 hodinami

NEW YORK - Americká speváčka Beyoncé ovládla nedeľné odovzdávanie MTV Video Music Awards, ktoré sa konalo v newyorskej Madison Square Garden. Tridsaťštyriročná hudobníčka premenila na víťazstvo osem z jedenástich nominácií vrátane najprestížnejšej kategórie Videoklip roka, v ktorej uspela s videom Formation. viac »


Najlepší Uprising je ten, po ktorom sú dva dni voľna. Bol to však aj smutný ročník

Najlepší Uprising je ten,

pred 13 hodinami

BRATISLAVA – Rok pred jubilejným 10. ročníkom si bratislavský festival Uprising, ktorý je dnes najväčším reggae podujatím v strednej Európe, nastavil latku poriadne vysoko. Platí to pre program, ktorý opäť ponúkol vyvážený mix reggae a iných žánrov, ale aj pre z roka na rok lepšiu organizáciu. Žiaľ, pozitívne dojmy tentokrát zatienili dve tragédie. viac »


Sexi mamička Mirgová: Pochudnutá a so super három!

Sexi mamička Mirgová: Pochudnutá
Foto

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Wau! Dominika Mirgová (24) sa na koncertoch a vystúpeniach vždy objavuje perfektne upravená. O jej výzor sa totiž stará tím profesionálov. A tí z nej najnovšie urobili hotovú sexicu. Na Instagrame sa totiž mamička pochválila fotkou s kučeravými vlasmi, vďaka ktorým vyzerala ako zvodná šelma. A navyše pochudnutá... Veď pozrite! viac »


Najkrajšie outfity z červeného koberca: Jessica Alba krásna ako nikdy, Nicole Scherzinger v sexi mini

Nicole Scherzinger miluje mini

pred 16 hodinami

LOS ANGELES - Aj letné obdobie je plné rôznych spoločenských akcií, na ktorých nechýbajú známe tváre v top lookoch. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.