Pondelok, 5. december 2016. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Prominenti

Diana Mórová bez štipky mejkapu: Fúha, tak tomu neuveríte!

Diana Mórová ukázala svoju pravú tvár.

Diana Mórová ukázala svoju pravú tvár.

FOTO vnútri! pred hodinou

BRATISLAVA - Slovenská umelkyňa Diana Mórová (46) patrí medzi tie ženy, ktoré doslova zrejú ako víno. Jej fanúšikovia ju poznajú ako vždy dobre vyzerajúcu a skvelo nastajlovanú dámu, ktorá na televíznych obrazovkách doslova žiari. V týchto dňoch však pred kamerou ukázala svoju pravú tvár. Neuveríte, ako vyzerá bez mejkapu! viac »

Rozvod Andyho Krausa? Milenka Puklušová posiela jasný odkaz!

Rozvod Andyho Krausa? Milenka
Video

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Pred dvomi mesiacmi sa na verejnosť dostala informácia o tom, že manželstvo Andyho Krausa (49) je v troskách. Dôvodom má byť mladá herečka Natália Puklušová (32), s ktorou sa známy Slovák zaplietol. Pred pár dňami sme plavovlásku stretli v spoločnosti a zisťovali sme, čo na aktuálnu situáciu, s ktorou je spájaná, hovorí. A posiela jasný odkaz! viac »


Viktor, takto sa balia baby?! Unikátne zábery z dňa, kedy sa Banášová a Vincze dali dokopy!

Viktor, takto sa balia
Foto

FOTO vnútri! pred 4 hodinami

BRATISLAVA/HERÁLEC - Keď sa na verejnosť dostala informácia o vzťahu Adely Banášovej (36) a Viktora Vinczeho (25), mnohí zostali v šoku. Dvojicu totiž delí pomerne veľký vekový rozdiel. Ako neskôr zaľúbenci prezradili, k ich zblíženiu došlo počas svadby Mateja Sajfu Cifru (37) a Veroniky Ostrihoňovej (28). A nám sa podarilo nájsť unikátne zábery z dňa, ... viac »


Prekonal leukémiu a teraz má jubileum: Člen hviezdneho tria José Carreras oslavuje sedemdesiatku!

José Carreras

pred 5 hodinami

BARCELONA - Španielsky operný spevák José Carreras, ktorý 5. decembra oslávi sedemdesiatku, sa preslávil najmä vďaka precítenej interpretácii diel Giuseppa Verdiho a Giacoma Pucciniho. viac »


Americká herečka oznámila radostnú správu: Cítila som sa ako po opici!

Lindsay Sloane

pred 7 hodinami

NEW YORK- Americká herečka Lindsay Sloane sa stane dvojnásobnou matkou. Tridsaťdeväťročná herečka, známa napríklad z komédie Šéfovia na zabitie (2011), čaká druhú dcéru s manželom Darom Rollinsom. viac »


Rytmus predstavil najočakávanejší duet. Poďme byť dokonalý pár, spieva Dara

Rytmus predstavil najočakávanejší duet.

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - V mojich predstavách je názov piesne, na ktorú mnohí fanúšikovia čakali viac než päť rokov. Toľko totiž trvá vzťah rapera Rytmusa a speváčky Dary Rolins, no v spoločnej skladbe sa ako pár predstavili až teraz. Prekvapením je, že nejde o žiadnu veľkolepú záležitosť prvoplánovo útočiacu na rádiá. viac »


Umelecký svet zasiahla smutná správa: Známy virtuóz prehral boj s vážnou chorobou

Radim Hladík

pred 9 hodinami

PRAHA - Vo veku 69 rokov zomrel dnes ráno gitarista Radim Hladík, ktorý okrem iného stál pri zrode legendárnej kapely Blue Effect. Povedal to súčasný spevák kapely Honza Křížek. Hladík podľahol následkom fibrózy pľúc, s ktorou bojoval niekoľko rokov. Sedemdesiatku by oslávil 13. decembra. viac »


Megalomanské vízie Elánu: Na koncertoch v Martine a Nitre chcú 35-tisíc ľudí

Megalomanské vízie Elánu: Na

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Kapela Elán sa po vypredanom česko-slovenskom halovom turné presunie na open air scény. Aktuálny program Živých nás nedostanú s pripomienkou 30. výročia od vydania albumu Hodina slovenčiny predvedú hudobníci okolo Joža Ráža budúci rok v amfiteátroch - 10. júna v Martine a 24. júna v Nitre. viac »


Rozboril zachraňuje situáciu: Veď skoro spáchala samovraždu!

Rozboril zachraňuje situáciu: Veď
Foto

FOTO vnútri! pred 12 hodinami

BRATISLAVA – Nad týmto sa rozum zastavuje! Dnes večer si diváci televízie Joj budú môcť po dlhšej prestávke opäť pozrieť obľúbenú reláciu V siedmom nebi. Vilo Rozboril tentokrát pomôže aj žene, ktorá sa stará o dve deti a jedno z toho je postihnuté. Kvôli ťažkej situácii, na ktorú je sama bez manžela, dokonca uvažovala aj nad samovraždou. Namiesto toho, ... viac »


Pamätáte si na Gilmorove dievčatá? Takto vyzerajá a žije matka s dcérou po rokoch

Pamätáte si na Gilmorove

pred 12 hodinami

Svetoznámy americký seriál, ktorý chytil za srdce mnohých divákov a zaradil sa medzi najobľúbenejší komediálny seriál. viac »


Šokujúca premena mladého herca: Vychudnutý na kosť a kožu!

Adam Driver

FOTO vnútri pred 14 hodinami

LOS ANGELES - Tak toto je extrém! Adam Driver (33) je možno známy fanúšikom seriálu Girls, či vďaka účinkovaniu v novom spracovaní Star Wars. Za zmienku ale rozhodne stojí historická dráma s názvom Mlčanie, kvôli ktorej mladý umelec drasticky vychudol. Pozor, pohľad na jeho zbedačené telo nie je veľmi príjemný. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.