Piatok, 28. november 2014. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Prominenti

Angelina Jolie desí otrasnou rukou: Nechceli by ste, aby vás toto hladilo!

Ruka herečky Angeliny Jolie je hrozivo vychudnutá.

Ruka herečky Angeliny Jolie je hrozivo vychudnutá.

pred hodinou

PARÍŽ – Len kosť a koža! O vychudnutej postave herečky Angeliny Jolie (39) sa toho už nahovorilo a popísalo dosť. Kráska však na váhe vôbec nepriberá, práve naopak. Každým dňom je akási vychrtlejšia. Nečudo, že pohľad na jej kostnaté ruky naháňa strach. viac »

Všetci stuhli pri pohľade na Meryl Streep: Bola len kúsok od hrozivého nešťastia!

Meryl Streep

pred 4 hodinami

NEW YORK - Oscarová herečka Meryl Streep sa počas nakrúcanie snímky Príbehy z lesov, ktorú uvedú do slovenských kín 8. januára, ocitla v nebezpečnej situácii. Pri pohľade na hviezdu všetci v momente stuhli. Nebyť Emily Blunt, ktorá jej pribehla na pomoc, mohla si nepríjemne poraniť hlavu. viac »


Nečakané gesto od americkej hviezdy: Urob dobrý skutok a dám ti...

Sia Furler

pred 6 hodinami

ADELAIDE - Austrálska speváčka Sia ponúkla fanúšikom a fanúšičkám svoje štyri Australian Recording Industry Association (ARIA) Awards, ktoré jej udelili v stredu 26. novembra. Jedinou podmienkou pre zisk ceny je, aby spravili dobrý skutok. Tridsaťosemročná rodáčka z mesta Adelaide tak urobila po tom, ako sa na ňu zniesla vlna kritiky za to, že sa na ... viac »


Adela Banášová v koncoch vo vlastnej šou: Táto nevýrazná pani vtipnejšia ako ona!

Adela Banášová v koncoch
Video

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Nečakané! Adela Banášová (34) si do svojej šou Trochu inak vždy pozýva zaujímavých hostí. Výtvarníčka Vendula Chalánková (33) však pôsobila pre ostrieľanú spíkerku takmer ako nočná mora. Výrečnú blondínku totiž pri rozhovore zaskočila jednoslovnými odpoveďami. Známa moderátorka preto okamžite začala pochybovať o svojich schopnostiach. A ... viac »


Najväčšie trapasy Hollywoodu: Známe celebrity pohoreli pred zrakmi miliónov divákov!

Tieto krásky si užili

pred 8 hodinami

LOS ANGELES - Ani známe krásky nie sú výnimkou a aj ony si počas svojej kariéry zažili pár rušných chvíľ. Trapasy, ktoré sa im prihodili sú o to horšie, že ich mal možnosť sledovať celý svet. viac »


Škandál v súťaži miss nemá obdobu: Aj tak ich chce každý len »opichať«!

Škandál v súťaži miss
FotoVideo

pred 11 hodinami

PRAHA - Všetci sú pohoršení! V týchto dňoch otriasa Českom škandalózne vystúpenie v rámci vysokoškolskej súťaže krásy Miss VŠE 2014. Študentky sa totiž pred divákmi vrteli tak, akoby robili konkurz na striptízové tanečnice. Rektorka univerzity preto tento projekt okamžite zrušila. Budúci rok teda už ekonómovia svoju kráľovnú voliť nebudú. Reklamný partner ... viac »


Katka Knechtová: V rómskych pesničkách môže byť človek expresívnejší

Katka Knechtová: V rómskych

pred 11 hodinami

PREŠOV - Spoločné turné spevavej Prešovčanky a Cigánskych diablov žne úspech aj vďaka tomu, že sa Katarína Knechtová do svojej roly vžila celkom autenticky. Na pódiu pôsobili obidva "rôzne" svety zladeným dojmom, čo môže byť slovenskej hudbe len na osoh. Pri košickej zastávke sme vyspovedali Katku z príprav, dojmov, zážitkov a iných zákulisných záležitostí. viac »


Kríza u manželov Bučkovcov: Otcova utešiteľka prehovorila o tajných stretnutiach!

Kríza u manželov Bučkovcov:

pred 15 hodinami

SIHLA - Žiarlivostné scény! Manželia Bučkovci riešia na obrazovkách televízie Joj rôzne rodinné problémy. Mama Anka (49) však popritom musí dávať aj poriadny pozor na svojho manžela. Ujo Jano (62) totiž po každej hádke hľadá útočisko u podstatne mladšej Martiny Málekovej (38). Tú spoznal minulý rok vďaka šou Slnko, seno, slanina, ktorá sa nakrúcala ... viac »


Zmyselná Slovenka je v zahraničí trieda: Modelka má niečo, po čom túži každá žena na svete!

Krásna Viera žiari v

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - Vo svete modelingu sa objavila ako trinásťročná. Odvtedy sa jedna z našich najznámejších tvárí, prekrásna manekýnka a mama dvoch detí, nezastavila. Návrhári a objektívy fotoaparátov túto krehkú tmavovlásku jednoducho milujú! viac »


Kormúthová po vyhadzove z RTVS prekvapuje: Dostala moderátorský flek!

Kormúthová po vyhadzove z
Foto

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - V starých koľajách! Po vyhadzove z RTVS sa moderátorka Kristína Kormúthová (28) zúčastňovala spoločenských akcií len sporadicky. Vídať ju nebolo ani v úlohe moderátorky. Najnovšie sa však opäť objavila v tejto polohe. Prijala totiž ponuku na moderovanie krstu benefičného kalendára. V stredu preto s mikrofónom v ruke sprevádzala hostí na spoločenskom podujatí. viac »


Trpké priznanie seriálovej hviezdy: Zdrogovaná a znásilnená prišla o panenstvo!

Kráľovná Alžbeta II. a

pred 23 hodinami

LONDÝN – Odhalila svoju trinástu komnatu! Seriálová herečka Joan Collins (81) ohuruje verejnosť najmä svojim mladistvým vzhľadom. V týchto dňoch sa však postarala o rozruch, keď vyrozprávala detaily svojho prvého milostného zážitku. Pri predstave toho, čím si ako mladučké dievča prešla, budete len neveriaco krútiť hlavou. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Deadly Venom

Deadly Venom

Dostaňte sa cez ozbrojené stráže.