Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Prominenti

Obrovská zmena bývalého Superstaristu: Neuveríte, čo dnes robí a... Je z neho čerstvý otec

Marcel Dragúň

Marcel Dragúň

pred 28 minútami

BRATISLAVA - Fíha, to je ale zmena! Marcel Dragúň (24) je talentovaným spevákom, ktorý sa ešte pred siedmimi rokmi pokúšal získať titul Česko-Slovenskej Superstar. Mladý umelec vtedy zaujal aj prísneho kata Paľa Haberu, ktorý sa po jeho vystúpení vyjadril, že konečne videl niekoho, kto má "gule". Hudobník však vtedy skončil tesne pred bránou do finálových ... viac »

Labuda mladší po smrti otca: Neuveríte! Išiel donaha... A nebol sám

Labuda mladší po smrti
Foto

22.01.2018 12:30

BRATISLAVA – Prekvapil! Herec Majo Labuda (43) prežíva v týchto dňoch smutné obdobie. Iba nedávno prišiel o svojho milovaného otca, hereckú legendu Mariána Labudu (†73). Aj napriek tejto ťažkej životnej udalosti si je vedomý toho, že život musí ísť ďalej a nedávno sa objavil na doskách, ktoré znamenajú svet. To, že je profesionál, bolo vidieť nielen ... viac »


Meryl Streep ťahá na 70-tku, jej výzor je však inšpiráciou: Vďaka jednej veci zvláda starnutie s nadhľadom

Meryl má energie aj

22.01.2018 12:29

LOS ANGELES - Táto očarujúca herečka má už síce svoje roky, vzhľad by jej však mohla závidieť nejedna mladšia kráska. viac »


Drsná kritika Vratka Rohoňa z Iné Kafe: Takto naložil slovenským rádiám

Drsná kritika Vratka Rohoňa
Video

22.01.2018 09:00

BRATISLAVA - Povedal na plné ústa to, čo si myslí väčšina slovenských umelcov. Hoci skupina Iné Kafe patrí medzi naše najpopulárnejšie kapely, z rádia ich, rovnako ako mnoho ďalších, počuť pramálo. Spevák Vratko Rohoň (43) sa už dlhší čas netají tým, že je z momentálnej situácie poriadne znechutený, čo prejavil aj na nedávnom odovzdávaní hudobných cien ZAI. viac »


Známe slovenské mamičky, ktoré patria k tým najsexi: Viete, ktoré krásky to sú?

Známe slovenské krásky, ktoré

22.01.2018 05:44

BRATISLAVA - Aj na Slovensku máme známe tváre, ktoré patria k obdivovaným v mnohých smeroch. Nielen známe, úspešné a krásne, ale aj rodinne založené. Vybrali sme pre vás najsexi mamičky slovenského šoubiznisu, ktoré nás ohúrili svojim vycibreným vzhľadom. viac »


Hospodárová sa na obrazovkách poriadne vyprsila: Ukázala svoje ženské zbrane!

Hospodárová sa na obrazovkách
Foto

21.01.2018 22:00

BRATISLAVA - Športové noviny na Markíze snáď ešte také sexi ani neboli. O zvýšený adrenalín pred televíznymi obrazovkami sa postarala šarmantná moderátorka Jana Hospodárová (41), ktorá pošteklila zmysly mužov viac ako kedykoľvek predtým. V rafinovaných šatách totiž ukázala svoje najväčšie ženské zbrane! viac »


Študentka Natália zaujala výzorom v zahraničí: Neváhala odhodiť šaty, to je ale postava!

Študentka Natália zaujala výzorom

21.01.2018 21:59

BRATISLAVA - Väčšina ľudí si myslí, že byť modelkou je jednoduchá práca. Stačí, aby malo dievča krásnu tvár, božské miery a poprechádzala sa po móle, či zapózovala pred objektívom fotografa. A povedzme si na rovinu, o inteligencii modeliek nemajú ľudia príliš ružové predstavy. viac »


Ich vzťah prerástol do spolupráce. Vypočujte si krásny debut projektu Javor.ina

Ich vzťah prerástol do

21.01.2018 21:58

BRATISLAVA - Zo spoluprác hudobníkov často vznikajú milostné vzťahy a rovnako bežné je aj to, že zdieľanie spoločných chvíľ prerastie do spoločnej tvorby. Jedným z aktuálnych príkladov z domácej scény je spolupráca Zdenky Prednej s Oskarom Rózsom. Nemenej zaujímavé je aj spojenie pesničkárky Martiny Javor a Mariána Slávku. viac »


Slovenský rapový kráľ si naplno užíva život: Vieme, prečo sa s Darou nikdy nehádajú

Rytmus a Dara Rolins

21.01.2018 20:00

BRATISLAVA - Slovenský šoubiznisový pár, speváčka Dara Rolins a rapper Rytmus, si napriek nabitým diárom naplno užíva spoločný život. viac »


Nový rok, nové túžby: Obľúbená Sima Martausová prezradila veľké plány

Nový rok, nové túžby:

21.01.2018 18:00

BRATISLAVA - Slovenská speváčka Sima Martausová by rada tento rok vydala ďalší štúdiový album. viac »


Zem spieva zažiarila na veľtrhu v Miami. Očarila producentov z celého sveta

Zem spieva zažiarila na

21.01.2018 17:59

MIAMI - Obrovský úspech folklórnej šou RTVS Zem spieva sa netýka len diváckej obľúbenosti a sledovanosti, ale aj uznania zo strany televíznych profesionálov. Režisér Peter Núňez si v týchto dňoch v Miami na Floride prevzal cenu za najlepší pôvodný televízny projekt strednej a východnej Európy. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?