Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Zaujímavosti

Horčicu už nikdy viac neodmietajte: Potravina plná živín, ktorá chráni pred desivou chorobou

pred 58 minútami

BRATISLAVA - K párku s rožkom, do omáčok či nátierok. Horčica má v kuchyni vďaka svojej štipľavej chuti nezastupiteľné miesto. Je však aj zdrojom zdraviu prospešných látok, bez ktorých za zdravý organizmus nezaobíde. Keď teda budete nabudúce váhať, či si dať „hot dog“ s kečupom alebo horčicou, odpoveď je jasná. viac »

Vedcov totálne prekvapil výsledok štúdie o mužoch a ženách: Nežné pohlavie má v TOMTO navrch

Vedcov totálne prekvapil výsledok

pred hodinou

HEIDELBERG - Ženy si umývajú ruky dôkladnejšie než muži, zistila štúdia súkromnej rehabilitačnej vysokej školy v nemeckom Heidelbergu. Desiatka študentov zhruba mesiac sledovala správanie mužov a žien na verejných toaletách a umývadlách v meste a okolí a na vzorke tisíc ľudí okrem iného konštatovali, že asi 11 percent mužov si ruky neumýva vôbec a len polovica používa mydlo. viac »


VIDEO chytí za srdce aj najväčšieho cynika: Psík plače od šťastia, zachránili ho od istej smrti

VIDEO chytí za srdce
Video

pred hodinou

KUNMING - Na sociálnej sieti dojíma užívateľov video, na ktorom sa kotúľajú slzy po tvári zlatého retrievera. Milovníci psov sa však môžu vrátiť do pohody, ide totiž o prejav psíkovej radosti, pretože si práve našiel nového majiteľa, ktorý ho zachránil pred istou smrťou. viac »


Manžel dal svojej žene (†32) smartfón: Netušil, že urobil tú najhoršiu vec v živote

Manžel dal svojej žene

pred 2 hodinami

DILLÍ - Muž zabil svoju manželku po tom, čo podľa neho "trávila dni a noci" na Facebooku a WhatsAppe, pričom ignorovala svoju rodinu. Vinník, známy len ako Hariom (35), uškrtil Luxmi počas spánku v ich byte v indickom meste Gurgaon, neďaleko Dillí. Otec obete našiel Harioma, ako sedí vedľa bezvládneho tela jeho dcéry a privolal políciu. viac »


Francúz prekonal strašné muky: VIDEO Prežil to, čo nikto! Chirurgovia mu dali druhú tvár

Francúz prekonal strašné muky:
Foto

pred 2 hodinami

PARÍŽ - Francúz Jérôme Hamon (43) sa stal prvým človekom na svete, ktorý má za sebou dvojakú transplantáciu tváre. Informovali o tom francúzske médiá, ktorým pacient poskytol rozhovor. Prvý zákrok podstúpil v roku 2010 kvôli deformácii tváre zavinenej genetickou chorobou, druhý tento rok v januári. Tlači oznámil, že sa cíti dobre a svoju "novú totožnosť" okamžite prijal. viac »


Nečakaný objav pod Arktídou vedcom zrejme pomôže nájsť vo vesmíre mimozemský život

Nečakaný objav pod Arktídou

pred 13 hodinami

WASHINGTON - Najnovšie informácie zverejnené v časopise Science Advances potvrdili, že pod vrstvou ľadu v oblasti kanadskej Arktídy sa nachádzajú dve super slané jazerá. Ide o jedinečný objav pravdepodobne plný neznámych biotopov izolovaných od nášho sveta tisícky rokov. Obe jazerá vedci prirovnávajú k útvarom nachádzajúcim sa vo vesmíre. viac »


Huawei Nova 2i: Na Slovensku sa nepredáva, o toto prichádzame!

Huawei Nova 2i

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Populárny obchod GearBest spustil predaj modelu Huawei Nova 2i, vylepšenej strednej triedy z apríla minulého roka. Inovovaný model dostal podstatne väčší displej s trendovým pomerom strán 18:9 a nové kamery. viac »


Štipka konšpirácie na víkend: Tretia svetová vojna bude ekonomická

Štipka konšpirácie na víkend:

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - Mnohí ľudia sú presvedčení, že ďalšia svetová vojna vyhladí planétu a to nové povstane z popola. Existujú však oveľa presnejšie a efektívnejšie zbrane ako tie nukleárne, sú v arzenáloch globalizátorov, ktorí manipulujú s politickými systémami v rôznych krajinách. viac »


Smrť najslávnejšieho pilota I. svetovej vojny stále obklopuje záhada: Prečo naozaj zahynul?

Smrť najslávnejšieho pilota I.
FotoVideo

pred 16 hodinami

BERLÍN/PRAHA - Najslávnejším pilotom prvej svetovej vojny bol Manfred von Richthofen, protivníkmi zvaný "Červený barón", ktorý počas roka a pol zostrelil osem desiatok súperov. Najlepší stíhač ma strane Dohody René Fonck poslal k zemi o päť protivníkov menej - na rozdiel od von Richthofena ale vojnu prežil. "Červený barón" zahynul 21. apríla 1918, keď ... viac »


Malé deti: To sú tí najdokonalejší hipisáci! Veď posúďte

Malé deti: To sú

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Slušnosť? Nie. Pravidlá? Nie. Vďačnosť? Nie. Zábava? Áno, áno, áno. Nové zážitky, radosť zo života, sloboda. To je krédo všetkých drobcov. Nepripomína vám to 60. roky a éru hipisákov? viac »


VIDEO Nová česká tragikomédia: Michal Suchánek v úlohe totálneho outsidera

VIDEO Nová česká tragikomédia:
Video

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Do slovenských kín prichádza vo štvrtok nová česká tragikomédia Pepík režiséra Jána Nováka. Snímka hovorí o nádeji, že všetko raz dobre dopadne a prináša návod hlavného hrdinu na to, ako sa vymotať z neustále sa opakujúcich dennodenných stereotypov a začať ten pravý život. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.