Pondelok, 22. január 2018. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Zaujímavosti

Žena (†69) si pred smrťou vystrelila z manžela: Prišiel na TO päť rokov po jej smrti

Nigel poctivo zalieval všetky kvetiny

Nigel poctivo zalieval všetky kvetiny

Foto
pred 10 minútami

LONDÝN - Istej Britke ani smrť nezabránila v tom, aby sa naposledy vystrelila zo svojho manžela. Jej kanadský žartík obletel svet a bavia sa na tom tak užívatelia sociálnych sietí, ako aj jej pozostalí. Trvalo pritom niekoľko rokov, kým sa všetko prevalilo. viac »

Muž totálne zmiatol policajta: Stačili štyri hodiny a jeho výtvor je hitom internetu

Muž totálne zmiatol policajta:
Foto

pred 11 minútami

MONTREAL - Istému Kanaďanovi sa tento týždeň podarilo nechcene si vystreliť z polície v meste Montreal. Po tom, čo zo snehu vytvoril legendárne auto DeLorean, navodil tým dojem, že je to práca pre mužov zákona, ktorí by mali majiteľovi napariť pokutu za zlé parkovanie. Pri bližšom pohľade však dôstojník pochopil, že tomuto vozidlu asi bloček za stierač nedá. viac »


Pacient sa sťažoval, že sa mu niečo hýbe v črevách: Odporné FOTO, toto z neho vyliezlo

Pacient sa sťažoval, že
Foto

pred 12 minútami

LOS ANGELES - Keď k lekárovi Kennymu Bahnovi dorazil pacient s črevnými problémami a krvavou stolicou, veľmi ho to znepokojilo a myslel hneď na tú najhoršiu diagnózu. Už po pár minútach sa však všetko vyjasnilo, keď z muža vyliezlo síce niečo veľmi nepríjemné, ale nie život ohrozujúce. viac »


Manžel ju nútil vyvárať kalorické jedlá: Keď začala chudnúť, opustil ju, teraz je z nej sexbomba

Manžel ju nútil vyvárať
Foto

pred 13 minútami

NOTTINGHAM - Tridsaťosemročná Angličanka šokovala užívateľov sociálnej siete fotografiami, kde porovnáva svoju terajšiu postavu s telom, ktoré mala kedysi. Pri pohľade na ňu by len málokto veril, že je na nich zachytená tá istá žena, z ktorej sa vďaka disciplíne a tvrdej drine stala poriadna sexica. viac »


Lákavé TV TIPY na každý deň: Zabaví vás Instalatér z Tuchlovic či Ostravak Ostravski

Lákavé TV TIPY na

pred 16 minútami

BRATISLAVA - Máte sa na čo tešiť! Nasledujúci týždeň so sebou prináša ponuku, z ktorej si musí vybrať každý. Od romantiky, drámy, až po úsmevné komédie. viac »


VIDEO Mladík tvrdí, že cestuje v čase: Bol som v roku 6000, takto to tam vyzerá!

VIDEO Mladík tvrdí, že
Video

pred hodinou

NEW YORK - Televízny kanál Apex TV, zverejňujúci príspevky týkajúce sa paranormálnych javov, zverejnil nedávno rozhovor s chlapíkom, ktorý vraj dokáže cestovať v čase. Nedávno sa presunul do ďalekej budúcnosti a priniesol odtiaľ šokujúce informácie. viac »


Aj v dospelosti máte doma plyšové hračky? Psychologička prezradila, čo to o vás vypovedá

Aj v dospelosti máte

pred 2 hodinami

PRAÍŽ - Plyšová hračka v dospelosti nemusí byť nutne znakom nezrelosti. Je symbolom detstva a do života dospelých vstupuje častejšie, než by sme verili. Či už to je dôkaz prílišnej sentimentality, potreby zakotvenia alebo znak nezrelosti, plyšová hračka o nás často veľa vypovedá, píše francúzsky týždenník L'Express. viac »


Seriózna porucha, ktorú nemožno ignorovať: Prečo nás postihuje zimná depresia?

Seriózna porucha, ktorú nemožno

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Nálada sa často mení s ročnými obdobiami. Je to práve neskorá jeseň a následne zima, keď ľudia podliehajú takzvanej zimnej depresii. Tá sa s nami ťahá až do príchodu jari a prejavuje sa neustálou potrebou spánku, celkovou apatiou a nezáujmom o akékoľvek aktivity. Niekedy môže byť táto porucha tak seriózna, že ľudia dokonca nedokážu pracovať. ... viac »


VIDEO Rodina sa v noci zobudila na hlasný rachot: Ráno zostali v šoku, ich dom ukrýval tajomstvo

VIDEO Rodina sa v
Video

pred 6 hodinami

IDAHO - Rodinu Bushovcov vyrušil nadránom hlasný hrmot. V dome však nenašli nič podozrivé a išli si teda spokojne ľahnúť. To, odkiaľ sa šíril hluk, zistili až neskôr, keď majiteľka domu vstúpila do garáže. Pohľad na prepadnutú podlahu nebolo však to jediné, čo ju prekvapilo. viac »


Rodová nevýhoda: Prečo ženy a kapitál nejdú dohromady

Rodová nevýhoda: Prečo ženy

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Ak by boli na globálnom pracovnom trhu zastúpené v rovnakej miere obe pohlavia, za desať rokov by sa vytvorilo ďalších 12 biliónov dolárov globálneho hospodárskeho rastu. Napriek tomu väčšina sveta naďalej umožňuje ekonomickú diskrimináciu žien, a to buď prostredníctvom práva alebo kultúry. Averzia k riziku, či nedôvera, tak sa najčastejšie ... viac »


KVÍZ: Poznáte tie najznámejšie slovenské hrady a zámky? Otestujte sa!

KVÍZ: Poznáte tie najznámejšie

pred 6 hodinami

BRATISLAVA- Niet pochýb o tom, že Slovensko má tie najkrajšie hrady a zámky. Bohužial sa dodnes zachovalo len 120 hradov s viditeľnými pozostatkami, z ktorých väčšina sú iba zrúcaniny. Otestujte sa, ako dobre poznáte naše najznámejšie slovenské hrady a zámky! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.