Nedeľa, 1. marec 2015. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Zahraničné

Rozhorčení Taliani vyšli do ulíc: Majú dosť vlády a EÚ!

Taliani vyšli do ulíc

Taliani vyšli do ulíc

Foto
pred 4 hodinami

RÍM - Tisíce ľudí sa v sobotu zúčastnili na protivládnom zhromaždení zorganizovanom antiimigračnou stranou Severná liga v centre Ríma. Demonštráciu zvolal líder strany Matteo Salvini, ktorý podrobil vládu premiéra Mattea Renziho kritike za to, že o Taliansku nechá rozhodovať Európsku úniu. viac »

Nemcov plánoval veľké odhalenie: Pred smrťou priznal obavy zo smrti na Putinov rozkaz!

Rusko smúti za Borisom
Foto

pred 5 hodinami

KYJEV - Ukrajinský prezident Petro Porošenko vyhlásil, že ruského opozičného politika Borisa Nemcova zavraždili, lebo plánoval odhaliť dôkazy o ruskej účasti na ukrajinskom separatistickom konflikte. Okrem toho sa však objavili aj iné teórie a špekulácie o skutočných dôvodoch jeho smrti! viac »


Teror Islamského štátu: Z 20-tisíc cudzincov vyberú agentov a pošlú ich na západ!

Teror Islamského štátu: Z
FotoVideo

pred 7 hodinami

WASHINGTON – Americké úrady tvrdia, že počet ich občanov, ktorí odišli do Sýrie či Iraku, neustále stúpa. Ak spočítame všetkých zahraničných členov teroristickej organizácie Islamský štát (IS), dostaneme podľa televíznej stanice NBC šokujúce čísla. Svojou profesionálnou propagandou títo radikálni islamisti presvedčili už 20-tisíc cudzincov, aby bojovali za ich vec! viac »


Slovák Babiš, jednohlasne ANO: Mohol som zostať v Karibiku, odkázal staronový predseda!

Andrej Babiš

pred 7 hodinami

PRAHA - Český vicepremiér a minister financií Andrej Babiš dnes podľa očakávania obhájil na víkendovom zjazde funkciu predsedu hnutia ANO. Nikto zo spolustraníkov sa voči nemu nepostavil ako protikandidát. Všetkých 186 platných hlasovacích lístkov bolo v tajnom hlasovaní za Babiša, iba jeden lístok bol neplatný. viac »


Vplyvný ukrajinský politik spáchal samovraždu: Hrozilo mu väzenie, ničili ho depresie

Vplyvný ukrajinský politik spáchal

pred 8 hodinami

KYJEV - Bývalý vplyvný poslanec zo strany vlani zvrhnutého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyča Michail Čečetov (61) spáchal v noci na dnešok samovraždu. Vyskočil z okna svojho bytu na 17. poschodí. Oznámilo to ukrajinskej ministerstvo vnútra. viac »


Ukrajina na rozhraní vojny a mieru: Napriek prímeriu zahynul novinár!

Ukrajina na rozhraní vojny
Foto

aktualizované pred 8 hodinami

KYJEV - Vysokí predstavitelia Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) v piatok vyhlásili, že vývoj na Ukrajine dospel do momentu, ktorý môže rozhodnúť o vojne alebo mieri. Vedúci monitorovacej misie na Ukrajine Ertugrul Apakan počas príhovoru adresovaného členom Bezpečnostnej rady Organizácie Spojených národov (BR OSN) skonštatoval, ... viac »


Poprava odporcu Putinovej nadvlády: Nemcova dostali štyri rany do chrbta z idúceho auta!

Zomrel vodca ruskej opozície
FotoVideo

Nevhodné zábery 18+ pred 9 hodinami

MOSKVA - Neďaleko moskovského Kremľa v piatok večer zastrelili popredného vodcu ruskej opozície, bývalého vicepremiéra Borisa Nemcova. Oznámili to svetové agentúry s odvolaním sa na informácie ruských úradov a štátnych médií. Vraždu prostredníctvom svojho hovorcu okamžite ruský prezident Vladimir Putin odsúdil. viac »


Hrôzu naháňajúce svedectvo kuchárky z Uherského Brodu: Policajti sa stiahli, vrah zabíjal ďalej

Hrôzu naháňajúce svedectvo kuchárky

pred 11 hodinami

UHERSKÝ BROD - Kuchárka z reštaurácie Družba v moravskom meste Uherský Brod uviedla v českej televízii Prima, že keby policajný zásah prebiehal inak, mohli by niektorí ľudia streľbu útočníka Zdeňka K. prežiť. Výstrely totiž podľa nej padali aj po tom, čo policajti z miesta odišli a pred budovou čakali na posily. Kuchárka tvrdí, že pomohla zachrániť ... viac »


Putin bez hanby: Sviatok špeciálnych jednotiek budú Rusi oslavovať v deň obsadenia Krymu!

Demonštrácie v krymskom Simferopole
Foto

pred 11 hodinami

MOSKVA – Mnohí kritici politiky ruského prezidenta Vladimira Putina považujú jeho najnovšie vyhlásenie za prinajmenšom arogantné. Podpísal totiž dekrét, ktorým určil 27. február za pamätný deň špeciálnych vojenských operácií, a to zo žiadneho oficiálneho dôvodu. Tento dátum sa však zhoduje s minuloročným obsadením sídla regionálnej vlády a parlamentu ... viac »


Kremeľ obviňuje Litvu z dodávania zbraní Ukrajine: Nás chce súdiť Rusko, reaguje pobaltský štát!

Ukrajina

včera o 21:45

VILNIUS - Rusko podalo v piatok sťažnosť na Litvu v súvislosti s jej dodávkami zbraní ukrajinskej armáde. Pobaltská krajina týmto činom porušila svoje obchodné záväzky. Rusko uviedlo, že Litva porušila medzinárodnú Zmluvu o obchodovaní so zbraňami, rovnako ako aj ďalšie európske dohody. viac »


FOTO Najmodernejšia ruská technika na Ukrajine: Definitívny dôkaz, nevyvrátiteľná analýza!

FOTO Najmodernejšia ruská technika
FotoVideo

včera o 20:00

MOSKVA/KYJEV – O tom, že sa Rusko „votrelo“ na Ukrajinu, sa hovorí veľa. Najčastejšie zástancovia tejto teórie používajú argument armádneho arzenálu. Inými slovami, proruskí separatisti na Ukrajine používajú príliš kvalitné vojenské vybavenie vzhľadom na to, že ide prevažne o „amatérov“. Odborníci sa rozhodli, že overia fakty a oddelia ich od fám, aby ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Mental

Mental

Dostaňte troch pacientov von z psychiatrickej liečebne.Isoball X - Level Pack 01

Isoball X - Level Pack 01

Dostaňte guličku do cieľa.