Utorok, 20. február 2018. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Povodne 2013

Škody po povodni sú v Bratislave o 98% nižšie ako v roku 2002

Zaplavená časť dunajského nábréžia za bratislavským nákupným centrom Eurovea

Zaplavená časť dunajského nábréžia za bratislavským nákupným centrom Eurovea

30.10.2013 09:31

BRATISLAVA - Škody po júnovej povodni v Bratislave sú o 98 percent nižšie ako v roku 2002. Ako informoval minister životného prostredia Peter Žiga, investovať do prevencie pred veľkou vodou je zásadné a tohtoročná povodeň na Dunaji to jasne dokázala. viac »

Bratislavská Petržalka vyčíslila škody po povodniach: 15 tisíc!

Záplavy v Komárne

10.07.2013 14:15

BRATISLAVA – Škody po júnových povodniach vyčíslila bratislavská Petržalka na 15.000 eur. viac »


V Komárne bojujú s komármi aj so spodnou vodou: Škody budú veľké

Povodeň - Komárno, Nagymaros,

09.07.2013 14:58

KOMÁRNO – Mesto Komárno stále bojuje s následkami povodní. Spodná voda naďalej na niektorých miestach presakuje a pretrvávajú tiež problémy s premnoženými komármi. Ako informoval primátor Komárna Anton Marek, v meste trvá druhý stupeň povodňovej aktivity. viac »


Bez Gabčíkova by nastala horšia situácia ako počas povodní v roku 1965

Vodné dielo Gabčíkovo

13.06.2013 14:04

BRATISLAVA – Ak by nebolo vodné dielo Gabčíkovo (VDG), júnová povodeň by spôsobila oveľa horšiu situáciu aká nastala v dôsledku povodní v Bratislave v roku 1965. Na dnešnom brífingu to uviedol riaditeľ štátneho podniku Vodohospodárska výstavba (VVB) Ladislav Lazár. Poukázal pritom na prioritný ochranný účel, ktorý má pre svoje okolie VD Gabčíkovo. viac »


Smeráci sa chválili pomocou pri záplavách: Pred luxusným domom poslanca strany!

MSD pred domom poslanca
FotoVideo

13.06.2013 09:02

BRATISLAVA – Juh a západ Slovenska sa spamätávajú z ničivých povodní, pričom ľudia postihnutí záplavami ako aj dobrovoľníci odstraňujú následky spúšte. Ruku k dielu priložili aj Mladí sociálni demokrati. Zaujímavé však je, že sa zamerali hlavne na pomoc v okolí luxusného bytového domu na Devínskej ceste, v ktorom býva smerácky poslanec Anton Martvoň, ... viac »


V Gabčíkove záchranári naďalej odčerpávajú podzemnú vodu

Odpad, ktorý sa nahromadil

12.06.2013 17:52

GABČÍKOVO - Podzemné vody medzi Vodným dielom Gabčíkovo (VDG) a starým korytom Dunaja v takzvanej lokalite Hodrázka záchranári nepretržite odčerpávajú už druhý deň. Naďalej je zaplavených viac ako 70 chatiek a rodinných domov. Informoval o tom šéf Komplexnej centrálnej záchrannej služby v Gabčíkove Ján Culka. viac »


Záplavy v strednej Európe: Počet obetí stúpol najmenej na 24!

Záplavy v strednej Európe:

12.06.2013 17:11

BERLÍN - Počet obetí povodní v strednej Európe dnes stúpol najmenej na 24, keď elektrický prúd zabil v Nemecku muža, ktorý sa snažil odčerpať vodu zo zaplavenej pivnice vo svojom dome. Informovala o tom tlačová agentúra DPA. viac »


Budapešť je zachránená, hladina Dunaja rýchlo klesá

Hladina Dunaja v Budapešti

12.06.2013 16:01

BUDAPEŠŤ - Dunaj na maďarskom úseku pri Budapešti klesá každú hodinu o tri centimetre, informoval dnes predseda krízového štábu hlavného mesta Imre Pesti. Vyhlásil, že hlavné mesto sa podarilo zachrániť pred rekordnou povodňou. viac »


Bratislava zasiahnutá povodňou: V zatopených častiach zisťujú škody

Zatopená Devínska cesta

12.06.2013 14:56

BRATISLAVA - Bratislavské mestské časti, ktoré minulý týždeň zasiahla povodeň, začínajú zisťovať škody a čistiť vodou zatopené miesta. Škody, ktoré voda napáchala na staromestskom i petržalskom brehu Dunaja zatiaľ mestské časti vyčíslené nemajú. viac »


Povodňová situácia v Kamennej Porube: Živel zničil cestu, škoda 20 tisíc!

Tretí stupeň povodňovej aktivity
Foto

12.06.2013 11:50

DAVIDOV/KAMENNÁ PORUBA – Tretí stupeň povodňovej aktivity vyhlásili pred malou chvíľou starostovia obcí Davidov a Kamenná Poruba v okrese Vranov nad Topľou. Intravilány spomínaných dedín pod Slanskými vrchmi zaplavila dnes popoludní voda po silnej prietrži mračien. viac »


Oči pre plač: Pri R. Sobote zaplavilo asi 20 domov, zradil ich potok

Oči pre plač: Pri

12.06.2013 11:27

UZOVSKÁ PANICA - Približne 20 rodinných domov zaplavila v utorok popoludní po prívalovom daždi voda v Uzovskej Panici v okrese Rimavská Sobota. Ako informoval starosta obce Peter Babík, zaplavená bola približne tretina obce. viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.