Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Kauzy

Sociálnu pracovníčku z prípadu utýranej Lucky právoplatne odsúdili

Mária Hauskrechtová
Foto

21.06.2017 13:50

BRATISLAVA – Krajský súd (KS) v Bratislave dnes zamietol odvolanie obžalovanej Márie Hauskrechtovej, sociálnej pracovníčky, ktorá bola obžalovaná zo zanedbania si povinností v súvislosti s utýraním päťročnej Lucky Luknárovej. viac »


Zvrat v prípade mŕtveho Gauliedera! Šokujúce zistenia z pitvy, verzia o samovražde má trhlinu

Zvrat v prípade mŕtveho

13.06.2017 21:49

GALANTA – V tele bývalého poslanca Národnej rady SR Františka Gauliedera bola po jeho tragickej smrti zistená látka, ktorá mohla mať významný vplyv na jeho správanie. Zatiaľ nie je jasné, akým spôsobom, kedy a v akom množstve sa mohla do tela dostať. Informoval o tom právny zástupca rodiny Gauliederovcov Ján Foltán. viac »


Prípad expolicajta Tiefenbacha ostáva na súde, opakovane im vyčíta zaujatosť

Prípad expolicajta Tiefenbacha ostáva

13.06.2017 17:05

BRATISLAVA - Podľa dnešného verdiktu Najvyššieho súdu SR ostáva medializovaný prípad expolicajta Ľuboša Tiefenbach na Okresnom súde Bratislava V. viac »


Desaťročný prípad uzavretý: Pivovarník Čupka vo väzení, dva roky za daňové podvody

Desaťročný prípad uzavretý: Pivovarník

13.06.2017 15:55

BANSKÁ BYSTRICA – Odvolací senát Krajského súdu v Banskej Bystrici dnes potvrdil trest odňatia slobody dva roky podmienečne a zákaz činnosti na päť rokov pre bývalého konateľa Pivovaru Urpín Pavla Čupku za trestné činy neodvedenia a nezaplatenia dane. viac »


V kauze Gorila sa objavili nové dôkazy, tvrdí prokurátor Kováčik

Dušan Kováčik

06.06.2017 14:50

BRATISLAVA - Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik tvrdí, že v kauze Gorila sa objavili nové dôkazy, pre ktoré zrejme bude začaté samostatné stíhanie. Oznámil to dnes na pôde Ústavnoprávneho výboru NR SR s tým, že ide o čerstvú 48-hodinovú záležitosť. viac »


Ak sa splnia podmienky, dohodovacie konanie Lipšica sa obnoví, tvrdí Čižnár

Daniel Lipšic

06.06.2017 11:53

BRATISLAVA - Nie je pravdou, že by Generálna prokuratúra (GP) SR zakazovala uzavrieť dohodu o vine a treste v prípadoch dopravných nehôd, pri ktorých zomrel chodec. Zdôraznil to dnes generálny prokurátor Jaromír Čižnár na pôde Ústavnoprávneho výboru NR SR na margo prípadu obvineného exposlanca Daniela Lipšica, ktorému GP zamietla dohodu o vine a treste. viac »


Kaliňákova kauza zámeny pozemkov: SaS podáva trestné oznámenie

Robert Kaliňák

05.05.2017 10:11

BRATISLAVA - Strana SaS podáva v súvislosti s medializovanou kauzou zámeny pozemkov ministerstva vnútra (MV) za byty pre policajtov v bratislavskej Vrakuni trestné oznámenie. Zároveň žiada Najvyšší kontrolný úrad (NKÚ) SR, aby celý prípad preveril. Poslanci Národnej rady SR za SaS zároveň budú žiadať ministra vnútra Roberta Kaliňáka (Smer-SD) o vysvetlenie ... viac »


SaS sa nepozdáva postup súdu s Ruskovými zmenkami: Páchne to mečiarizmom

Marián Kočner

04.05.2017 12:01

BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) je znepokojená z návratu spôsobov, ktoré vládli na Slovensku za éry Vladimíra Mečiara, keď pochybní podnikatelia a kriminálne živly vyliezali z podsvetia a operovali aj vo verejnom priestore. viac »


Po listovej kauze prichádzajú nové pravidlá: Vulgarizmy sa už kontrolovať nebudú

Jozef Viskupič

04.05.2017 09:43

BRATISLAVA - Hľadanie vulgarizmov v listoch adresovaných poslancom sa viac diať nebude. Zároveň si budú môcť poslanci zriadiť P.O.Box, aby listy nechodili do budovy Národnej rady (NR) SR, alebo sa budú otvárať v prítomnosti adresáta. Zároveň bude možné udeliť generálny súhlas na otváranie akejkoľvek jeho pošty. Po dnešnom rokovaní poslaneckého grémia ... viac »


Markíza čelí megakauze za 70 miliónov! Kočner vytiahol záhadné Ruskove zmenky

Marián Kočner

03.05.2017 14:53

BRATISLAVA - Firma podnikateľa Mariána Kočnera žaluje televíziu Markíza. Informuje o tom týždenník Trend. Podľa neho firma žiada vyplatenie zmeniek, ktoré vystavil ešte v júni 2000 bývalý riaditeľ televízie Pavol Rusko. Štyri zmenky za spolu 69 miliónov eur mali byť garantované spoločnosťou Markíza, za ktorú sa podpísal rovnako P. Rusko ako vtedajší ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?