Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Kauzy

Spravodlivosť nemá šancu: Policajt odhalil, ako NAKA chráni vagabundov, politikov a oligarchov

Tibor Gašpar

Tibor Gašpar

včera o 10:14

BRATISLAVA – Spravodlivosť by mala byť slepá a zákony platiť rovnako pre všetkých. Slováci však tomu neveria a ich pocit, že veľké ryby sú beztrestné, potvrdzujú aj štatistiky. Nám sa podarilo získať autentický rozhovor s policajtom, ktorý popísal, prečo je to tak. Jeho odhalenie je šokujúce a naznačuje, že ho nemusí zmeniť ani odchod riaditeľa policajného ... viac »

MIMORIADNE Z PARLAMENTU Koalícia dala Galkovi darček k narodeninám: Odvolávanie v poslednej chvíli stopli

MIMORIADNE Z PARLAMENTU Koalícia
FotoVideo

14.02.2018 14:00

BRATISLAVA - Poslanci majú dnes v parlamente hovoriť o nových skutočnostiach, ktoré prenikli na verejnosť pred pár dňami. Ide o kauzu odpočúvania novinárov, ktorá sa prevalila za vlády Ivety Radičovej. V tom čase bol na čele ministerstva obrany Ľubomír Galko. V deň rokovania však prenikli informácie o Galkovom vážnom zdravotnom stave. Schôdza sa tak zrejme odloží na neurčito. viac »


Šéf policajnej inšpekcie čelí škandálu: Nahrávka o podivných praktikách s bytom na Floride

Prvý viceprezident Prezídia Policajného

14.02.2018 12:30

BRATISLAVA - Vysokopostavený policajt, šéf Inšpekcie Mininisterstva vnútra SR Milan Lučanský mlčí ako hrob. Stále nezodpovedal na otázky o nadobudnutí svojho majetku, ako aj to, ako si zarobil na luxusné bývanie. Hovorí, že podnikateľ Chynoradský klame, pretože mu v minulosti nepomohol. viac »


Už sa z toho nevykrúti: Rozsudok v spore Babiša a ÚPN bude právoplatný doručením

Andrej Babiš

14.02.2018 10:45

BRATISLAVA – Krajský súd (KS) v Bratislave zamietol žalobu Andreja Babiša na Ústav pamäti národa (ÚPN). viac »


Poslankyňa SaS Blahová skončila na polícii: Prípad únosu Izabely sa poriadne dramatizuje

Koncom januára podala Natália
Foto

13.02.2018 12:29

BRATISLAVA - Prípad údajného únosu maloletej Izabely sa ešte stále neskončil. Spor medzi Natáliou Blahovou a detskou ombudsmankou Vierou Tomanovou sa vyostruje. Blahová podala trestné oznámenie na Tomanovú a najnovšie podal trestné oznámenie otec Izabelky na poslankyňu SaS. Tá strávila včerajšok na polícii v Malackách. viac »


Kauza známa ako Gemerský mlyn ide pred súd: Už v utorok sa začne pojednávanie

Kauza známa ako Gemerský

11.02.2018 17:35

BRATISLAVA - V utorok je na pôde Okresného súdu Bratislava II vytýčené pojednávanie v kauze mediálne známej ako Gemerský mlyn. V prípade čelia obžalobe bývalí predstavitelia Fondu národného majetku Jozef V. a Ľubomír N. V kauze sa malo pôvodne začať pojednávať už v novembri 2017, členka senátu sa však ospravedlnila pre práceneschopnosť. viac »


Dvojica z kauzy "piťovci dva" opäť pred súdom: Najvyšší súd žiada doplnenie dokazovania

Dvojica z kauzy

08.02.2018 19:05

BANSKÁ BYSTRICA - Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici sa dnes začalo nové hlavné pojednávanie s dvojicou mužov, stíhaných s piešťanskou zločineckou skupinou “piťovci dva“. Ide o údajného šéfa skupiny Ľuboša F. a bývalého policajta Milana K., ktorých prípady Najvyšší súd SR vrátil na doplnenie dokazovania. viac »


Bašternák sa oboznámil s výsledkami vyšetrovania: Na zaplatenie dvoch miliónov má 24 hodín

Bašternák sa oboznámil s

08.02.2018 18:00

BRATISLAVA - V prípade daňového trestného činu Ladislava B. sa oprávnené osoby oboznámili s výsledkami vyšetrovania a celý spis bude zaslaný dozorujúcemu prokurátorovi na ďalšie konanie. Uviedol to hovorca policajného prezídia Martin Wäldl. viac »


Marián Kočner žiada vyplatenie ďalšej zmenky: Od Markízy chce viac ako 8 miliónov eur

Marián Kočner a Pavol

08.02.2018 17:00

BRATISLAVA - Ďalší spor o vyplatenie miliónovej zmenky medzi spoločnosťou Správa a inkaso zmeniek podnikateľa Mariána Kočnera a na druhej strane Pavla Ruska a spoločnosti Markíza Slovakia začal dnes prejednávať Okresný súd Bratislava V. Tentokrát ide o zmenku v hodnote 8 298 479 eur. viac »


Bašternák vyjadril ľútosť a štátu vrátil milióny

Ladislav Bašternák

08.02.2018 13:00

BRATISLAVA - Polícia minulý týždeň skončila vyšetrovanie daňovej kauzy Ladislava B. Ten si chcel už vlani uplatniť účinnú ľútosť. Exminister vnútra Daniel Lipšic vtedy upozornil na verdikt ústavného súdu, ktorý v inej daňovej kauze rozhodol, že v prípade vratiek DPH nie je možné uplatniť si účinnú ľútosť. viac »


Nové FAKTY v kauze odpočúvania novinárov: Glváč hovorí o slovenskom Watergate, klamstvá pre Galka

Nové FAKTY v kauze

07.02.2018 17:00

BRATISLAVA - Kauza odpočúvania novinárov sa prevalila v roku 2011 za vlády Ivety Radičovej. Od podania poslednej obžaloby ubehnú dva roky, no za ten čas nenastal v prípade žiaden posun. Najavo však vyšli nové skutočnosti. Dôvod odpočúvania mal totiž byť úplne iný. Vojenskí spravodajcovia pod vedením vtedajšieho ministra obrany Ľubomíra Galka mali predložiť ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.