Sobota, 6. február 2016. Meniny má Dorota, zajtra Vanda.

Krimi

FOTO Parkovanie košických kriminalistov na drzovku: Nikto nevie, čo tam robia

Parkovanie v košickom Auparku

Parkovanie v košickom Auparku

Foto
pred 7 hodinami

KOŠICE - Do redakcie nám napísal pobúrený čitateľ, ktorý už dlhšie pozoruje, ako na mieste vyhradenom pre zdravotne ťažko postihnutých v košickom nákupnom centre previdelne parkuje auto patriace kriminalistom. Zarážajúce je, že v okne služobného policajného auta sa nachádza aj znak ZŤP. viac »

Tragédia v banskobystrickej nemocnici: Pacientka (†58) vyskočila z okna

Tragédia v banskobystrickej nemocnici:

včera o 13:25

BANSKÁ BYSTRICA - Nešťastie sa stalo včera na psychiatrickom oddelení. Pacientku (†58) mali práve prepustiť domov, no žena si siahla na život. Bezvládne telo našli pod oknami nemocnice. viac »


Trnava dejiskom vážnych dopravných nehôd: Zrazený chlapec (8) a chodec (†58), polícia hľadá svedkov

Ilustračné foto

včera o 12:15

TRNAVA - Trnavská polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala dnes o 7.20 h na Ulici V. Clementisa v Trnave. Pri nehode bol zranený osemročný chlapec. Školák čakal v sprievode 12-ročnej sestry pred priechodom pre chodcov, keď náhle vstúpil na cestu. Cez priechod práve prechádzala smerom na Spartakovskú ulicu vodička Škody Octavia. Po nehode ... viac »


Chlapec (10) zo Spiša sa odvážil na veľkú krádež: Učiteľke zobral auto, toto rozhodne nečakal

Chlapec (10) zo Spiša

včera o 10:45

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Spišskí policajti riešia smutný prípad. Len desaťročný chlapec sa pokúsil ukradnúť spred školy auto svojej učiteľky. Naštartoval, no ďaleko nedošiel. Narazil do prvého stromu. viac »


Polícia zverejnila VIDEO hrozivej nehody na moste Lafranconi: Takto dopadli muži zákona

Polícia zverejnila VIDEO hrozivej

včera o 21:40

BRATISLAVA - Za dva dni dve vážne nehody mužov zákona. Včera vrazili do stĺpa na križovatke Krížnej a Zahradníckej ulice, do inej hliadky deň pred tým na moste Lafranconi narazil kamión. Polícia zverejnila zábery, ktoré desivú nehodu zachytili. viac »


FOTO Fekálny fantóm naháňa ženám strach: Svedectvo ženy, že v Bratislave je zvrhlíkov viac

FOTO Fekálny fantóm naháňa
Foto

včera o 18:00

BRATISLAVA - Bratislavčanky už niekoľko dní sužuje správa o otrasných útokoch ďalšieho fekálneho fantóma. Do redakcie sa nám ozvala žena, ktorá útok zažila na vlastnej koži. Po dolapení Martina (24), ktorý už sedí za podobné odpornosti vo väzbe, vedela, že na ňu neútočil on. viac »


Vážna nehoda pri rekonštrukčných prácach v bratislavskej väznici: Vysvetlenie, čo sa tam stalo

Ilustračné foto

včera o 17:30

BRATISLAVA - Múrmi bratislavskej väznice včera otriasla nepredvídaná udalosť. Od minulého roka tam prebiehajú rekonštrukčné práce, ktoré zabezpečuje spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o. Znenazdajky sa ale naklonila plošina medzi dvomi stavebnými bunkami, čo spôsobilo pád robotníkov. Štyria muži skončili v nemocnici. viac »


FOTO Tragédia pri Kežmarku: Miloš (†23) narazil do stromu, srdcervúce odkazy kamarátov do neba

FOTO Tragédia pri Kežmarku:
Foto

04.02.2016 14:00

PODHORANY - Smrteľná dopravná nehoda sa stala v noci na dnes v kežmarskom okrese. Miloš (†23) v rýchlosti narazil do stromu, na mieste, žiaľ, vydýchol naposledy. viac »


Smola sa im lepí na päty, ďalšia nehoda policajtov v Bratislave: FOTO Napálili to do stĺpa

Smola sa im lepí
Foto

03.02.2016 16:45

BRATISLAVA – Po tom, čo v utorok na obed na moste Lafranconi do služobného policajného vozidla narazil kamión, pri čom sa dvaja policajti vážne zranili, v stredu poobede iná dvojica narazila so služobným autom do stĺpa na križovatke Krížnej a Zahradníckej ulice. V hlavnom meste sa tak okamžite vytvorila zápcha. viac »


VIDEO Košičan (29) letel mercedesom 171 km/hod: Policajti pozreli do databázy a nestačili sa diviť

VIDEO Košičan (29) letel
Video

03.02.2016 14:59

KOŠICE - Poriadny úlovok sa podaril košickým policajtom. Ešte v piatok zadržali ďalšieho cestného piráta. Košičan na mercedese išiel rýchlosťou 171 km/hod. Neminula ho mastná pokuta. Incident je zachytený na videu. viac »


Patrícia (†21) vyskočila v Košiciach po hádke z okna: Lukáš jej poslal srdcervúci odkaz do neba

Patrícia (†21) vyskočila v

03.02.2016 14:59

KOŠICE - Obrovská tragédia sa stala ešte v piatok na košickom sídlisku KVP. Z piateho poschodia paneláku vyskočila krásna Patrícia (†21). O niekoľko hodín nato, v nemocnici vydýchla naposledy. Všetko sa pravdepodobne stalo kvôli hádke s priateľom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Blooming Gardens

Blooming Gardens

Postarajte sa o vašu záhradku.Royal Envoy

Royal Envoy

Stavajte dedinu.