Štvrtok, 5. máj 2016. Meniny má Lesana, Lesia, zajtra Hermína.

Krimi

Znásilnil a dobil na smrť predavačku: Na súde so sexuálnym maniakom prehrali videozáznam

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Čítaním listinných dôkazov, prehrávaním kamerových záznamov a vykonaním vecných dôkazov dnes pokračuje na Okresnom súde Bratislava I hlavné pojednávanie s Norbertom M., ktorého prokurátor obžaloval z obzvlášť závažného zločinu vraždy 25–ročnej Andrey v bratislavskej Petržalke z mája minulého roka a v inom prípade aj zo znásilnenia a okradnutia ... viac »

Nešťastie na policajnej stanici v Bratislave: Adam mal novú zbraň niekoľko dní, stalo sa najhoršie

Nešťastie na policajnej stanici

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň otriasla hlavným mestom šokujúca udalosť. Po výstrele do hlavy zomrel v nemocnici 26-ročný policajt. Prípadom za zaoberá inšpekcia ministerstva vnútra, do úvahy pripadá viacero scenárov tragédie. viac »


Polícia zadržala v Bratislave 32 nelegálnych migrantov: Čaká ich deportácia

Ilustračné foto

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Polícia v piatok 29. apríla zadržala v Bratislave na Kopčianskej ulici v smere na diaľnicu D1 do Rakúska 29 Afgancov a troch Pakistancov. V Útvare policajného zaistenia v Sečovciach sa momentálne nachádza 29 Afgancov, traja Pakistanci sú v Medveďove. viac »


FOTO Polícia zverejnila aktuálne mapy kriminality: Tu sa na Slovensku musíte báť najviac!

FOTO Polícia zverejnila aktuálne
Foto

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Polícia zverejnila mapy kriminality za prvý štvrťrok 2016. Pozrite sa, ktoré kraje Slovenska sú podľa štatistík najbezpečnejšie a naopak, kde je kriminalita rôzneho druhu vo vysokej miere. viac »


Cestný pirát na rakúskej diaľnici: Slovák vykradol benzínku a v 170-tke unikal pred políciou

Cestný pirát na rakúskej

včera o 16:59

BAD VÖSLAU - O poriadny rozruch na rakúskej diaľnici sa postaral 35-ročný Slovák. Najprv unikol bez zaplatenia z benzínky. Keď sa rozbehla policajná naháňačka, v obrovskej rýchlosti nabúral a spôsobil vážnu dopravnú nehodu. viac »


Spoveď z budapeštianskej väznice: Po mesiacoch ticha nová nádej pre Rezešovú!

Rezešová po rozsudku
Foto

včera o 15:00

BUDAPEŠŤ - Priamo spoza väzenských mreží prehovorila bývalá spoluväzenkyňa prominentnej Slovenky. Porozprávala o manieroch, ale aj smutnom živote v cele a dennodenných činnostiach Evy Varholíkovej Rezešovej. viac »


Žiak (13) nechodil do školy, vymeškal stovky hodín: Jeho rodičom z Košíc hrozí za to väzenie

Žiak (13) nechodil do

včera o 12:35

KOŠICE - Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach obvinil z prečinu ohrozovania mravnej výchovy mládeže rodičov z Košíc. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová. viac »


Panika na zbernom dvore: Niekto tam doniesol rádioaktívnu látku

Panika na zbernom dvore:

02.05.2016 11:13

GALANTA - Pri vývoze odpadu v zbernom dvore v Galante signalizovala detekčná brána rádioaktívnu látku. Experti následne určili, že ide o rádium 226 a polícia začala vo veci trestné stíhanie pre zločin nedovolenej výroby a držanie jadrových materiálov, rádioaktívnych látok, vysoko rizikových chemických látok a vysoko rizikových biologických agensov a toxínov. viac »


Zlatokopka z Gelnice zamotala priateľovi hlavu: Potajme si od neho odnášala bohatstvo

Zlatokopka z Gelnice zamotala

02.05.2016 10:14

GELNICA - Počas návštev u priateľa v Kojšove v Gelnickom okrese kradla šperky, 19-ročnú dievčinu už obvinili z krádeže. viac »


Brutálna vražda v Česku: Dobodaní muži pohodení pri ceste, jeden z páchateľov utiekol na Slovensko

Brutálna vražda v Česku:

02.05.2016 10:00

MLADÁ BOLESLAV - Otrasný pohľad sa naskytol náhodnému okoloidúcemu ešte v poslednú aprílovú nedeľu. Pri ceste spozoroval v Mladej Boleslavi dve telá. Jeden z mužov bol už mŕtvy, druhý ťažko zranený. Nitky páchateľov siahajú na Slovensko. viac »


Krkavčí rodičia z Lomničky: Bábätko kruto zanedbávali, nedávali mu ani jesť!

Krkavčí rodičia z Lomničky:

02.05.2016 08:26

STARÁ ĽUBOVŇA - Zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby bol obvinený 24-ročný Radoslav a 21-ročná Eva z obce Lomnička, okres Stará Ľubovňa. Polícia zistila, že rodičia zanedbávali svojho 1,5-ročného syna už od jeho narodenia a nevenovali mu dostatočnú starostlivosť. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

The Circular Blot

The Circular Blot

Dostaňte guličku do cieľa.Ninja Twins

Ninja Twins

Dostaňte poklad.